19 luty 2017

Zapraszamy dzisiaj na NIESZPORY NIEDZIELNE w Bazylice o godz. 16:00.

Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę ofiary: 11’330,00 zł, przeznaczone dla rodzin w Aleppo w Syrii.

Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18.00 na nabożeństwo ku czci św. Antoniego z Padwy oraz w każdy czwartek, również o godz. 18.00, na nabożeństwo ku czci św. Franciszka z Asyżu.

W środę przypada – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA.

Naszych CHORYCH PARAFIAN odwiedzimy w środę, w czwartek i w piątek, rozpoczynając od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłaszać przy furcie klasztornej.

Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na BEZALKOHOLOWĄ ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ, która odbędzie się w sobotę 25 lutego o godz. 20:00 w Domu Parafialnym z udziałem kapeli góralskiej. Szczegółowe informacje znajdują się
w gablotkach i w Internecie a zapisy w Kawiarence Parafialnej.

Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy do udziału w II archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 8-16 maja br. Przejazd będzie specjalnym pociągiem, wyłącznie z wagonami sypialnymi.  Koszt pielgrzymki: 2300 zł + 170 €. Adres biura podróży, z który należy się kontaktować w tej sprawie, znajduje się na tablicy ogłoszeń na korytarzu przy furcie.

W niedzielę 26 marca zapraszamy o godz. 18.00 do Katowickiego Spodka na OPERĘ MOJŻESZA. Wysoki poziom artystyczny widowiska zapewnia 200–osobowy zespół gwiazd OPERY LWOWSKIEJ. Bilety można już kupować
w Makro Tour oraz przez Internet.

Lutowy numer Głosu św. Ludwika oraz Gość Niedzielny i inne czasopisma są dostępne z tyłu bazyliki oraz na furcie i w punkcie Radia Maryja.