Msze Święte

W niedziele i uroczystości:
  • 5:30
  • 6:30
  • 8:00
  • 9:30
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:30
  • 20:00

(Od maja do września przy grocie o 10:30)

W dni powszednie:
  • 6:00
  • 6:45
  • 7:30
  • 8:00
  • 9:00
  • 12:00
  • 18:30
Msze święte w inne dni

Spowiedź

W bazylice:
Poniedziałek - piątek

9:30 - 12:00
15:00 - 17:30

Sobota

9:30 - 12:00

W krypcie bazyliki:
codziennie podczas
wszystkich mszy św.
W soboty

15:00 - 19:00

w niedziele:

5:30 - 14:30
16:00 - 20:30

Więcej szczegółów
Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Pochodzący z parafii

Pochodzący z parafii w Panewnikach

a. Kapłani (rok święceń kapłańskich):
1. ks. Emanuel Bonk (1924)
2. o. Franciszek Potocki OFM (1929)
3. o. Łukasz Grzywocz OFM (1932)
4. o. Meinart Berg OFM (1933)
5. o. Ignacy Grządziel OFM (1934)
6. o. Baltazar Szady OFM (1934)
7. o. Wojciech Olszówka SDS (1937)
8. o. Teodor Turczyński OFM (1950)
9. ks. Władysław Dziubek (1951)
10. ks. Włodzimierz Dziubek (1951)
11. o. Benedykt Niemiec OFM (1951)
12. ks. Ludwik Konieczny (1954)
13. ks. Bernard Sigmund (1955)
14. o. dr Damian Szojda OFM (1955)
15. o. Bernard Tobolski OFM (1955)
16. o, Szczepan Brzezina OMI (1956)
17. ks. dr Stanisław Musiał (1956)
18. o. Ryszard Pinkawa OFM (1956)
19. o. Aleksander Ryrko OFM (1956)
20. ks. Karol Harazim (1958)
21. ks. Adolf Urbanek SP (1958)
22. o. prof. dr hab. Wenanty Zubert OFM (1958)
23. o. Patrycjusz Ciwis OFM (1959)
24. o. Antoni Goehlman OFM (1959)
25. ks. Jan Śleziona (1959)
26. o. Leon Brzezina OMI (1960)
27. o. prof. dr hab. Jozafat Nowak OFM (1961)
28. o. Nazariusz Szojda OFM (1962)
29. o. Donat Koch OFM (1963)
30. o. Władysław Zając OFM (1967)
31. o. Kazimierz Falkus OFM (1968)
32. o. Fidelis Obracaj OFM (1969)
33. ks. Krystian Hyla (1970)
34. o. Lucjan Lipowicz OFM (1973)
35. o. Stanisław Grześkowiak OFM (1974)
36. o. Apoloniusz Kida OFM (1976)
37. ks. dr Tadeusz Czakański (1978)
38. o. Teodor Korczyński OFM (1978)
39. o. Józef Czura OFM (1979)
40. o. Sylwester Haśnik OFM (1979)
41. o. Bonawentura Krzemień OFM (1979)
42. o. Roman Skowroński OFM (1979)
43. o. Bogdan Ksiądz (1982)
44. o. Cezary Domagała OFM (1983)
45. ks. Henryk Gruszka (1983)
46. ks. Andrzej Gruszka (1985)
47. o. Klemens Waśkowski OFM (1987)
48. ks. Waldemar Zdziarek (1989)
49. o. Terencjan Wawrzonkowski OFM (1990)
50. o. Marian Zawada OCarm (1990)
51. o. Roland Jabłoński OFM (1992)
52. o. Terencjusz Gizdoń OFM (1995)
53. ks. Krystian Piasta (1995)
54. o. Innocenty Kiełbasiewicz OFM (1997)

b. Bracia zakonni (rok przyjęcia do nowicjatu):

  1. br. Józef Plewniok OFM (1975)
  2. kl. br. Olaf Setlak OFM (2014)

c. Siostry zakonne (rok przyjęcia do nowicjatu):

1. s. Judyta Werner, serafitka (1935)
2. s. Hieronima Swoboda, serafitka  (1936)
3. s. Lucjana Swoboda, serafitka  (1937)
4. s. Bolesława Elżbieta Babczyńska, służebniczka NMP (1954)
5. s. Kazimiera Halina Zając, służebniczka NMP (1977)
6. s. Bernarda Gabriela Korzekwa, służebniczka NMP (1998)
7. s. Justyna Kwiecień, franciszkanka Rodziny Maryi (2003),
8. s. Klaudia Plekaniec, służebniczka NMP (2011)
9. s. Milena Herman, franciszkanka od pokuty i miłości chrześcijańskiej (2015 – postulat)

(gdyby ktoś zauważył, że kogoś brakuje na tej liście prosimy o informacje: parafia@panewniki.pl )