10 – 17 grudnia 2017

II NIEDZIELA ADWENTU – 10 grudnia 2017 r.

5.3o Do Trójcy Przenajświętszej przez Niepo. Serce Maryi jako zadośćuczynienie za popełnione grzechy z prośbą o dary Ducha Św., łaskę przemiany serc i nawrócenie dla osób Bogu wiadomych.
6.3o W int. parafian.
8.oo W int. Elżbiety z ok. 65 rocz. ur. oraz Aleksandry z ok. 35 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
8.oo Za + Helenę Wątroba (greg. 10)
9.3o W int. Marii z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB. (TE DEUM)
11.oo Za ++ Marię Burską w 17 rocz. śm., rodziców i rodzeństwo, ++ z rodzin Burski i Cofała.
12.3o Za + Mariana Langer, ++ z rodziny.
12.3o W int. Eugeniusza Mutz z ok. 80 z rocz. ur. z podz. za otrzymane łask z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
14.oo Roczki.
16.3o W int. Bogdana i Bożeny Kijas z ok. 32 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o Za ++ Waldemara Kowalskiego w 2 rocz. śm., Weronikę Kowalską, ++ z rodziny.
20.oo Za + Dorotę Gonet (int. od rodziny Klapińskich).

PONIEDZIAŁEK – 11 grudnia 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za ++ Henryka Palka w 14 rocz. śm., żonę Marię, ++ z rodziny.
6.3o RORATY: Do Trójcy Przenajświętszej przez Niepo. Serce Maryi jako zadośćuczynienie za popełnione grzechy z prośbą o dary Ducha Św., łaskę przemiany serc i nawrócenie dla osób Bogu wiadomych.
7.3o Za ++ rodziców Stefanię i Hermana Ditrich w rocz. śm.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 11)
8.oo W int. Adeli Wys i córki z rodzinami z prośbą o wzrost wiary, zdrowie i błog. Boże.
9.oo Za + Henryka Żelazny w 12 rocz. śm., ++ rodziców i braci z obu stron.
12.oo Za + Czesława Wiejackiego (int. od lokatorów z ul. Śląskiej).
18.3o Zbiorowa za zmarłych.
21.oo RORATY DLA DOROSŁYCH.

WTOREK – 12 grudnia 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za ++ rodziców Joannę i Aleksandra Korczyńskich i brata Jacka.
6.3o RORATY: W int. Gertrudy Kotysz z ok. 90 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
7.3o Za ++ teściów Romana i Marię.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 12)
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za ++ Emmę Macioszczyk, męża Józefa, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
12.oo Za + dr Wojciecha Spychałowicza (int. od Izabeli i Marka Żurek).
18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 13 grudnia 2017 r. – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
Dzień Fatimski.

6.oo Do Trójcy Przenajświętszej przez Niepo. Serce Maryi jako zadośćuczynienie za popełnione grzechy z prośbą o dary Ducha Św., łaskę przemiany serc i nawrócenie dla osób Bogu wiadomych.
6.3o RORATY: W int. Jadwigi Bartnickiej z ok. 64 rocz. chrztu Św.
7.3o Za ++ Elżbietę Kimek w rocz. śm., rodziców i rodzeństwo.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 13)
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
8.oo W int. papieża Franciszka.
9.3o W int. chorych i cierpiących.
12.oo W int. uczestników Dnia Fatimskiego.
18.3o Za + o. Linusa Marcisza OFM w 1 rocz. śm.
18.3o Za + Piotra Kwoska w 1 rocz. śm.

CZWARTEK – 14 grudnia 2017 r. – Wspomnienie św. Jana od Krzyża,
prezbitera i doktora Kościoła.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.
7.3o Za + męża Jacka Korczyńskiego.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 14)
8.oo Za ++ Jana i Stanisławę Białas, Józefa Nagły, Marię Żurawską.
9.oo Za ++ Stefanię i Karola Bimczok, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Barbarę i Rudolfa Baranek.
12.oo Za + Dariusza Seget we wspomnienie 49 rocz. ur. i 26 rocz. śm.
18.3o Za + Krystynę Błoch w 30 dniu po śm.
18.3o W int. dobrodziejów misji.

PIĄTEK – 15 grudnia 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
7.3o Za ++ Henryka Oszek w 10 rocz. śm., rodziców z obu stron.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 15)
8.oo W int. Kornelii Figlus z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB dla całej rodziny. (TE DEUM)
9.oo W int. Henryka z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
12.oo Za ++ Rudolfa Karch, rodziców Karolinę i Władysława.
18.3o Za + Ireneusza Słaboń.
18.3o Za + Janusza Łapaj w 30 dniu po śm. (int. od chrzestnej Aliny z rodziną Wanickich i Lutych).

SOBOTA – 16 grudnia 2017 r. – Dzień powszedni.

6.3o RORATY: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
7.3o Za + Ewę Fengler- Matula w 5 rocz. śm.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 16)
8.oo W int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
8.oo W int. Ewy Konsek z ok. 65 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
9.oo Zbiorowa za żyjących.
12.oo W int. Tadeusza Bratek z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
12.oo W intencjach polecanych za wstaw. św. Jana Pawła II.
18.3o Za + Helenę Wypiór w 1 rocz. śm.
18.3o Za + Ryszardę Monikę Pastok w 30 dnu po śm.

III NIEDZIELA ADWENTU (GAUDETE) – 17 grudnia 2017 r.

6.3o Za dusze w czyśćcu cierpiące.
8.oo W int. parafian.
8.oo Za + Helenę Wątroba (greg. 17)
9.3o Za ++ Marię i Emila Szmata.
11.oo Za ++ Gertrudę, Bronisławę i Romana Hadaniec.
12.3o Za ++ Rozalię i Władysława Dulkiewiczów, Helenę, Jana, Kazimierza Jamrozików, ++ z rodziny z obu stron.
14.oo Chrzty.
16.3o Za + Henryka Szafrańskiego.
18.3o Za ++ rodziców Mariannę i Feliksa, ++ z rodziny.
20.oo W int. Teresy Włoczyk z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.