13 czerwca 2021

Z racji na przypadający dzisiaj Dzień Fatimski zapraszamy na NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o godz. 16.00 oraz na Mszę św. o 16.30 w intencji chorych i cierpiących.
Z okazji św. Antoniego po Mszy św. o godz. 9.30 będzie udzielane dzieciom specjalne błogosławieństwo a po sumie będzie poświęcenie przyniesionego chleba i lilii.

DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH dzisiaj o godz. 15:00 w Domu Parafialnym.

Po Mszy św. przed bazyliką jest możliwość wsparcia materialnego wspólnoty CENACOLO.

Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ odprawiamy w tygodniu o godz. 18:00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w najbliższy wtorek na Mszę św. o godz. 19.15 do bazyliki w ramach comiesięcznego spotkania formacyjnego. Obecność obowiązkowa.

W środę, z racji na szesnasty dzień miesiąca, o godz. 12.00 Msza św. w intencjach za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz o godz. 21.00 zapraszamy na APEL JASNOGÓRSKI ze św. Janem Pawłem II.

W piątek zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 17.00.

Zapraszamy w sobotę na XII Panewnicki Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30.

KATECHEZA dla RODZICÓW I CHRZESTNYCH w sobotę o godz. 19:30 w Domu Parafialnym.

Informujemy, że od 13 czerwca do odwołania FURTA KLASZTORNA będzie nieczynna w niedziele
i uroczystości.

CZERWCOWY NR GŁOSU ŚW. LUDWIKA oraz GOŚĆ NIEDZIELNY jest dostępny z tyłu bazyliki i na furcie.
Prosimy o pomoc w rozprowadzeniu.