17 lutego 2019

Zapraszamy w każdą niedzielę do wspólnego śpiewu Godzinek ku czci Maryi Niepokalanej o godz. 7.30,
a dziś jeszcze na NIESZPORY NIEDZIELNE w bazylice o godz. 16.00.

Z uwagi na ferie zimowe KANCELARIA PARAFIALNA urzęduje w tym tygodniu według porządku wakacyjnego:
w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 18.00 oraz we wtorek i czwartek od 10.00 do 12.00.

Posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 19.30 w Starym Refektarzu klasztornym.

Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18.00 na nabożeństwo ku czci św. Antoniego z Padwy oraz w każdy czwartek, również o godz. 18.00, na nabożeństwo ku czci św. Franciszka z Asyżu.

Naszych CHORYCH PARAFIAN odwiedzimy w środę, w czwartek i w piątek, rozpoczynając od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłasza
przy furcie klasztornej.
W piątek przypada – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka przed kościołem na pokrycie kosztów nowego nagłośnienia w krypcie bazyliki oraz modernizację nagłośnienia w kościele.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy na koncert z cyklu „Muzyka w bazylice”. Wystąpią: Katarzyna Krajcer – sopran, Katarzyna Świek – mezzosopran, Mirella Malorny-Konopka – fortepian, Aleksandra Rudzka-Kurdyś – prowadzenie concertu.

Zapraszamy na PARAFIALNĄ BEZALKOHOLOWĄ ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ, która odbędzie się 2 marca od godz. 20:00 w Auli św. Franciszka w Domu Parafialnym. Informacje i zapisy  w Kawiarence Parafialnej lub telefonicznie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach w gablotkach.

Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do WŁOCH w terminie od 24 czerwca do 2 lipca. W programie m.in.: Rzym, Nepi, Asyż i inne miejsca związane ze św. Franciszkiem. Szczegółowy program znajduje się w Internecie i na tablicy przy furcie. Zapisy na furcie klasztornej.

Bieżący numer Głosu oraz Gość Niedzielny i inne czasopisma są dostępne z tyłu bazyliki oraz na furcie
i w punkcie Radia Maryja.