19 – 26 sierpnia 2018 r

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 sierpnia 2018 r.

5.3o Za + matkę Marię.

6.3o   Za + tatę Franciszka w 7 rocz. śm.

8.oo Za + Romanę Jochemczyk.

9.3o Za ++ Mirosława, Kazimierę i Henryka Małek.

10.3o GROTA: Za + Wacława Halemba w 1 rocz. śm. ++ z rodzin Halemba i Kempa.

11.oo W int. Józefa i Jadwigi Serwach z ok. 60 rocz. śl. oraz w int. syna , synowej, prawnuka, czterech wnuków, Weroniki i Anieli z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bł. Boże i opiekę MB.

12.3o W int. Magdaleny i Aleksandra Tarczońskich z ok. rocz. śl. oraz rocz. ur. Aleksandra z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Bł. Boże i potrzebne łaski.

12.3o W int. parafian.

14.oo Chrzty.

16.3o Za ++ Marka Legień w 9 rocz. śm., rodziców z obu stron.

18.3o W int. Zofii Ratuszniak z ok. 85 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB. (TE DEUM)

20.oo Za + Romanę Jochemczyk.

PONIEDZIAŁEK – 20 sierpnia 2018 r. – Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

6.oo O nawrócenie grzeszników za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi.

6.45 Za + męża Franciszka Golda w 19 rocz. śmierci ++synów Stefana i Konrada oraz ++ rodziców Katarzynę i Walentego Moroń.

7.3o W int. o. Proboszcza.

8.oo Za ++ rodziców Różę i Józefa Kozłowskich w kolejną rocznicę śmierci.

9.oo Za + Hannę Lorę Góralczyk w 30 dniu po śmierci.

12.oo Za + Cecylię Laskowską.

18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 21 sierpnia 2018 r. – Wspomnienie św. Piusa X, papieża.

6.oo Za ++ rodziców Jana i Annę i brata Andrzeja.

6.45 W int. Anny z okazji 87 rocz. urodzin z prośbą o potrzebne łaski i podziękowanie za dar życia.

7.3o W int. Beaty i Sylwestra Lempa z okazji 25 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z okazji 50 roczn. urodzin Beaty (TE DEUM).

8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.

9.oo Za + Łucję Gracka w 30 dniu po śmierci.

12.oo W int. córki Aleksandry z okazji urodzin, do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie, opiekę i dary Ducha Św. dla niej, męża i syna Gabriela.

18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 22 sierpnia 2018 r. – Wspomnienie NMP Królowej.

6.oo Za + Hildegardę Majera, męża, córkę Gabrielę, syna Piotra i rodziców z obu stron.

6.45 W int. Bronisławy z okazji 78 roczn. urodzin i jej dzieci z rodzinami.

7.3o W int. Elżbiety z okazji 85 roczn. urodzin z podziękowaniem za dar życia z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Św.

8.oo Zbiorowa za zmarłych.

12.oo Za + Czesławę Litewka w 6 roczn. śmierci + syna Artura Rogala w 8 roczn. śmierci.

18.3o Za + Szczepana Gajdeczka w 1 roczn śmierci oraz rodziców Helenę i Alojzego.

18:oo    Za ++ Wandę, Zofię, Andrzeja Zabiełło, za ++ z rodziny Zarembów.

CZWARTEK – 23 sierpnia 2018 r. – Dzień powszedni.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.

6.45 W int. Grzegorza z prośbą o błog. Boże i opiekę MB z okazji urodzin.

7.3o W int. Teresy  z prośba o błog. Boże i dary Ducha Św. oraz o rozwój dzieła, w które się angażuje.

8.oo W int. ks. Andrzeja z okazji 50 rocz. urodzin z podziękowaniem za dar życia i kapłaństwa z prośba o dalsze łaski i zdrowie.

9.oo W int. Monki z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i dary Ducha Św.

12.oo Za + Michała Smaczny w rocz. śmierci + syna Andrzeja Smaczny ++ z rodzin Smaczny i Stawowy.

15.0o Ślub Rzym.: Justyna Stasiak – Rafał Solga.

18.3o Za + Józefa Korzeniowskiego.

18:3o    Za + Halinę Suchojad w 30 dniu po śmierci.

PIĄTEK – 24 sierpnia  2018 r. –  Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.

6.45 W int. S.M. Natalii Kempa z prośba o Bł. Boże i potrzebne łaski.

7.3o W int. Barbary  Rafała w 10 rocz. ślubu z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze, o błog. Boże dla dzieci Hani i Mikołaja.

8.oo Za ++ rodziców Kornelię i Henryka Glinka oraz Annę i Augusta Jureczko.

9.oo Za + męża Ludwika Wyciślik, córkę Irenę, wnuka Piotra ++ z rodziny Wyciślik.

12.oo Do opatrzności Bożej w int. Bożeny Jacak z okazji 50 rocz. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośba o błog. Boże i opiekę MB dla męża  córki.

14.oo Ślub Rzym.: Karolina Kwiecień – Mateusz Łobiński.

18.3o W int. Leona Żołdak w 98 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o dalsze oraz o błog. Boże.

SOBOTA – 25 sierpnia 2018 r. – Uroczystość św. Ludwika IX, króla, patrona Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

6.oo W int. Aleksandry i Pawła Ożarowskich z okazji 11 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o dary Ducha Św. i opiekę MB. Nieustającej Pomocy.

6.45 Za + Jadwigę i Franciszka Palowskich + Edwarda, Bernarda i Agnieszkę.

7.3o Za + Ludwika Zatorskiego we wspomnienie urodzin i imienin.

8.oo W int. FZŚ.

9.oo Zbiorowa za żyjących.

12.oo W int. Magdaleny i Jacka z okazji 10 rocz. ślubu z prośbą o błog. Boże i zdrowie oraz w int. całej rodziny.

14.oo     Ślub Rzym.:

18.3o W int. parafian.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 sierpnia 2018 r. Odpust św. Ludwika IX.

5.3o W int. Katarzyny z prośbą o uwolnienie.

6.3o   W int. + br. Tymona Czaji – intencja od sąsiadów.

8.oo Za + Romanę Jochemczyk.

9.3o Za + Teresę Żyrek i ojca Kazimierza w 7 rocz. śmierci.

11.oo W int. parafian.

12.3o Za ++ Łucję Boroń w 12 rocz. śmierci i Mariana Boroń w 8 roczn. śmierci.

14.oo Roczki.

16.3o Za + Stefana Kowalskiego w 20 rocz. śmierci + Stanisława Kowalskiego + Zygmunta Adamczyka.

18.3o Za + Helenę Maroszek w 1 roczn. śmierci.

20.oo W int. ks. Ludwika z podziękowaniem za odebrane łask z prośbą o błog. Boże i dary Ducha Św. z okazji 50 rocznicy urodzin.