2 lipca 2017

Zapraszamy dzisiaj na NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ z racji na I niedzielę miesiąca o godz. 16.00.

Kancelaria Parafialna czynna jest wg porządku wakacyjnego:
poniedziałek, środa i piątek od 16:00 do 18:00
wtorek i czwartek od 10:00 do 12:00

W poniedziałek przypada ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA.

W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W czwartek odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. Początek o godz. 9.30.

W sobotę we wspomnienie św. Jana z Dukli, po Mszach św. będzie możliwość uczczenia relikwii świętego.

W przyszłą niedzielę kazania w bazylice wygłosi o. Barnaba Dziekan OFM, misjonarz z Afryki. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na misje.

Prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz czerwcowy numer Głosu Św. Ludwika i inne czasopisma są do nabycia z tyłu bazyliki, na Furcie oraz w punkcie Radia Maryja.
Wakacyjny numer Głosu św. Ludwika ukarze się w niedziele 30 lipca.

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w dniu 9 września br. Koszt – 45 zł/os. Zapisy na furcie klasztornej.
Również na furcie przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 11 lutego 2018 roku.

Nasz Zakon Franciszkański przyjmuje kandydatów na braci zakonnych i kapłanów. Zgłoszenia należy kierować do Ojca Prowincjała przez Furtę Klasztorną.

Wszystkim wiernym życzymy „Szczęść Boże” na całą niedzielę i nadchodzący tydzień.