20 czerwca 2021

Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ dzisiaj w bazylice o godz. 16.00.

Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ odprawiamy w tygodniu o godz. 18:00.

CHORYCH PARAFIAN odwiedzimy w środę, czwartek i piątek rozpoczynając od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłaszać przy furcie klasztornej. Następny obchód chorych odbędzie się w sierpniu, przed odpustem.

W czwartek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

W tym tygodniu przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Chcemy podziękować wszystkim nauczycielom, katechetom, wychowawcom i rodzicom za ich poświecenie i pracę na rzecz wychowania dzieci i młodzieży. Z tej okazji zapraszamy do udziału we Mszy św. dziękczynnej w czwartek o godz. 18.30 szczególnie uczniów i nauczycieli Szkół Podstawowych numer 34, 64, 67 i Elementarza oraz VII Liceum Ogólnokształcącego.
W piątek nie będzie Mszy św. szkolnej o godz. 17.00.

Zachęcamy do podejmowania godziny adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, która trwa nieustanie
w dzień i w nocy przez cały tydzień.

CZERWCOWY NR GŁOSU ŚW. LUDWIKA oraz GOŚĆ NIEDZIELNY jest dostępny z tyłu bazyliki i na furcie.
Prosimy o pomoc w rozprowadzeniu.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSLAWIONEJ NIEDZIELI
ORAZ FRANCISZKAŃSKIEGO POKOJU I DOBRA!
NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ PRZYJMIJMY BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.