25 września – 2 października 2016 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 września 2016 r.
5.3o Za ++ rodziców Teodora i Elżbietę Cebula, Jerzego i Marię Komander, o. Innocentego OFM, Martę Stroba.
6.3o W int. parafian.
8.oo Za ++ Klarę i Franciszka Mendrys, siostrę Emilię.
9.3o Za ++ rodziców Janinę i Juliana Płonka, brata Aleksandra.
10.3o GROTA: W int. Władysławy i Edwarda z ok. 55 rocz. śl. oraz Marzeny i Tomasza z ok. 18 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla całej rodziny.
11.oo W int. o. Kleofasa z ok. imienin zakonnych.
12.3o Do NSPJ za wstaw. MB w int. Zbigniewa z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia.
14.oo Roczki
16.3o Za ++ Jadwigę Cepa w 1 rocz. śm., męża Stanisława, syna Eugeniusza.
18.3o Za ++ siostrę Annę i Magdalenę Goralczyk, Stanisława Piekarskiego, Józefa Iskrę, rodziców z obu stron.
20.oo Za ++ mamę Eleonorę w 4 rocz. śm., ojca Adolfa.

PONIEDZIAŁEK – 26 września 2016 r. – Dzień powszedni.
6.oo W int. Jacka i Magdaleny Borowczyk z ok. 7 rocz. śl. oraz ich dzieci Aleksandry i Agaty.
6.45 Za ++ rodziców Marcjannę i Józefa Gazda, brata Stanisława, siostrę Halinę, bratanicę Edytę.
7.3o Za ++ Różę Adamus, męża Antoniego, córkę Joannę, synów Krzysztofa i Andrzeja.
8.oo Za + Włodzimierza Świech.
9.oo Za ++ Marię i Marcina Zgorzelskich, rodziców, rodzeństwo, syna Zygmunta.
12.oo Za + Kazimierza Myśliwiec, ++ z rodziny.
18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 27 września 2016 r. – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
6.oo Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
6.45 Za + Henryka Eliasz w 1 rocz. śm.
7.3o Za + Janinę Dębowską w 1 rocz. śm.
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za ++ rodziców Marię, Wilhelma Wróbel, brata Alojzego.
12.oo W int. Laury Sroka z ok. 17 rocz. ur. z prośbą o błog. Boże, opiekę MB, dary Ducha Św. oraz zdrowie          z godnie z wolą Bożą.
18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 28 września 2016 r. – Wspomnienie św. Wacława, męczennika.
6.oo W int. Marka Mrowiec z ok. ur. z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
6.45 Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
7.3o W int. Anny z prośbą o powrót do zdrowia, potrzebne łaski, błog. Boże i opiekę MB.
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo W int. Danuty Buchcik z ok. ur. z podz. za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia.
12.oo W int. Katarzyny i Jana Ryguła z ok. 21 rocz. śl. oraz w int. syna Michała z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
16.3o Z ok. 25- lecia Samorządu Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.
18.3o Za + Henryka Pala.

CZWARTEK – 29 września 2016 r. – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
6.oo Z prośbą o potrzebne łaski dla pracowników i właścicieli zakładu WIROMET.
6.45 Za + siostrę Inwiolatę Praksydę Korzec w 16 rocz. śm.
7.3o Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
8.oo Za ++ rodziców Józefa i Annę Roj, ++ z pokrewieństwa.
9.oo Za ++ rodziców Annę i Karola Kąkol, Henryka Czech.
10.oo Z ok. 50- lecia dyplomu lekarzy Uniwersytetu Śl.
12.oo W int. Urszuli Spyra z domu Mańka z ok. 60 r. ur. z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. o. Archanioła z ok. imienin zakonnych.

PIĄTEK – 30 września 2016 r. – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45 Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
7.3o Za ++ Mariana i Anielę Smolicha.
8.oo Za + Damiana.
9.oo W int. Rodziny Radia Maryja.
12.oo W int. Hildegardy i Kumiberta Wiesiołek z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
17.oo Z prośbą o umiejętność dobrego życia i łaskę wiary.
18.3o W int. Marcina Lipa z ok. 75 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.

SOBOTA – 1 października 2016 r. – Wspomnienie św. Teresy od Dz. Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
6.oo Fundacyjna z zmarłych.
6.45 W int. o. Syracha z ok. imienin zakonnych.
6.45 W int. o. Remigiusza z ok. imienin zakonnych.
7.3o Za + Jerzego Gołkowskiego.
8.oo Zbiorowa za żyjących.
9.oo W int. żywych i zmarłych czcicieli Różańca Św. oraz o tryumf Niepokalanego Serca Maryi.
9.oo W int. osób i rodzin opiekujących się stacjami Drogi Krzyżowej i Różańcowymi.
12.oo W pewnej intencji.
16.oo Ślub Rzym.: Beata Bogacka – Bartłomiej Przepłata.
18.3o Za + Antoniego Rosa w 1 rocz. śm.
18.3o Za + Bartosza Engel w 1 rocz. śm. (int. od kolegów i koleżanek z drużyny ratowniczej kopalni „Boże Dary”)

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 października 2016 r.
5.3o Do Ducha Św. w int. dziękczynno – błagalnej z prośbą o powrót do Polski syna Marcina.
6.3o W int. wszystkich adorujących Najświętszy Sakrament oraz o rozwój dzieła adoracji w Panewnikach i na całym świecie.
8.oo W int. parafian.
9.3o W int. Elżbiety i Stanisława Bijok z ok. 40 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
11.oo Za + Edwarda Widziszewskiego (int. od szwagra Władysława Żurak z rodziną).
12.3o Za + Edwarda Widziszewskiego (int. od syna Dariusza z żoną i wnukami).
14.oo Chrzty.
16.3o Do Mił. Bożego za wstaw. MBNP w int. Józefy z ok. 80 rocz. ur. oraz synów Krzysztofa i Zbigniewa z rodzinami z podz. za otrzymane łaski i przeżyte lata z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
18.3o Za + Jana Paszka w pół roku po śm oraz rodziców z obu stron.
20.oo Za + Cecylię Lankocz w 3 rocz. śm.