28 czerwca 2020

Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ:
dzisiaj w bazylice o godz. 16.00 oraz w tygodniu do wtorku o godz. 18.00.

Przypominamy, że od poniedziałku Kancelaria Parafialna czynna jest wg porządku wakacyjnego:
poniedziałek, środa i piątek od 16:00 do 18:00
wtorek i czwartek od 10:00 do 12:00.

W poniedziałek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA.
Msza św. imieninowa w intencji br. Pawła o godz. 7.30 w bazylice.

W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. w intencjach wynagradzających.

W piątek przypada ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA.

Zachęcamy do podejmowania godziny adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, która trwa nieustanie
w dzień i w nocy przez cały tydzień.

SPOWIEDŹ odbywa się normalnie w krypcie bazyliki. Usilnie prosimy o zachowanie wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa podczas Mszy świętych i spowiedzi w naszej bazylice: stosownego dystansu między osobami oraz obowiązkowego zasłaniania ust i nosa.

Prosimy rodziców wysyłających swoje dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiano spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w Mszy świętej niedzielnej.

Biuro Radio Maryja przy kaplicy Miłosierdzia przyjmuje zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy, 11 lipca br.

Czerwcowy numer Głosu Św. Ludwika jest dostępny z tyłu bazyliki i przy furcie. Prosimy o pomoc w jego rozprowadzeniu. Z tyłu bazyliki można również nabyć bieżący numer Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za złożone ofiary w bazylice oraz wpłacane na konta parafialne i klasztorne, na cele funkcjonowania klasztoru i parafii. Zapewniamy o naszej modlitwie w Waszej intencji.
WSZYSTKIM WIERNYM ŻYCZYMY „SZCZĘŚĆ BOŻE” NA CAŁĄ NIEDZIELĘ I NADCHODZĄCY TYDZIEŃ.