5 lipca

Z racji na I-ą niedzielę miesiąca zapraszamy dzisiaj naNABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ
w bazylice o godz. 16.00.

Dziękujemy za złożone dziś po Mszy św. przed bazyliką ofiary NA POMOC POWODZIANOM.

Przypominamy, że Kancelaria Parafialna czynna jest wg porządku wakacyjnego:

• poniedziałek, środa i piątek od 16:00 do 18:00
  • wtorek i czwartek od 10:00 do 12:00.

W poniedziałek wspomnienie BŁ. MARII TERESY LEDUCHOWSKIEJ, dziewicy.

W środę wspomnienie ŚW. JANA Z DUKLI.

W sobotę obchodzimy ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, opata, patrona Europy.

Msza św. imieninowa w intencji o. Karmela Węglarza w piątek o godz. 18.30 w bazylice oraz br. Bruno Watoły w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

Zachęcamy do podejmowania godziny adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, która trwa nieustanie w dzień i w nocy przez cały tydzień.

Bieżący numer Głosu Św. Ludwika oraz Gościa Niedzielnego są dostępne z tyłu bazyliki i przy furcie. Prosimy o pomoc w ich rozprowadzeniu.

Prowincjalne, multimedialne MUZEUM MISYJNE w Panewnikach, które mieści się w Domu Parafialnym na pierwszym piętrze, wznawia swoją działalność i zaprasza do zwiedzania w każdy wtorek i czwartek w godz. od 11:00 do 18:00 oraz poprzez rezerwacje na stronie internetowej:  muzeum.panewniki.pl

Dziękujemy za złożone ofiary w bazylice oraz wpłacane na konta parafialne i klasztorne, na cele funkcjonowania klasztoru i parafii. Zapewniamy o naszej modlitwie w Waszej intencji.

WSZYSTKIM WIERNYM ŻYCZYMY „SZCZĘŚĆ BOŻE” NA CAŁĄ NIEDZIELĘ I NADCHODZĄCY TYDZIEŃ.