9 – 16 października 2016 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 października 2016 r.

5.3o      W int. parafian.
6.3o      W int. Hanny Bartnickiej z ok. 4 rocz. ur. z prośbą o opiekę MB i św. Józefa, zdrowie i błog. Boże.
8.oo       Za ++ Stanisławę, Wojciecha Kantor, Bronisławę Galas.
9.3o      Za + Teresę w 4 rocz. śm.
11.oo   Za ++ Lidię Rąba w 1 rocz. śm., męża Emanuela Rąba w 9 rocz. śm., córkę Mariolę.
12.3o   W int. Urszuli i Piotra Makselon z ok. 30 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla nich i trzech synów.
14.oo   Roczki.
16.3o   Za + ks. Zygmunta Prudlo.
18.3o   Za ++ Waldemara Kowalskiego w 1 rocz. śm., Weronikę Kowalską, ++ z rodziny.
20.oo   Za ++ Urszulę i Ludwika Zembok.

PONIEDZIAŁEK – 10 października 2016 r. – Dzień powszedni.

6.oo       Za + Kryspina Bittner, ++ rodziców.
6.45      Za ++ rodziców Joannę i Aleksandra Korczyńskich i brata Jacka.
7.3o      Za ++ Wojciecha, Zofię, ks. Mariana.
8.oo       Za ++ Stanisława, Annę Szwedka, Katarzynę i Mariana Nowak, Agnieszkę Staniewską, ++ z rodziny Pawliców.
9.oo       Za ++ Stanisława Ogaza w 10 rocz. śm., rodziców Teresę i Wincentego Ogaza.
12.oo   Za ++ Franciszka i Mariannę Ziomek.
18.3o   Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 11 października 2016 r. – Dzień powszedni.

6.oo       Za ++ Longina i Blandynę Pustołka.
6.45      Za ++ Janusza Juraszek, ojca Teofila, brata Czesława, siostrę Annę, Pawła i Hildegardę Gregel, Norberta Michalik, Eugeniusza Poloczek, Mariusza Łysia i Elżbietę.
7.3o      Do Opatrz. Bożej w int. Stanisława z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.
8.oo       W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo       Za ++ Annę Bełkowską, męża Herberta, wnuka Adama, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
9.oo       Za + Dariusza Bogdał w 5 rocz. śm.
12.oo   Za ++ Władysława i Stefanię Ziomek.
18.3o   Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 12 października 2016 r. – Dzień powszedni.

6.oo       W int. Dawida Gaździk z prośbą o pomyślny przebieg operacji, zdrowie i błog. Boże.
6.45      W int. Ewy Gaździk- Przeliorz z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
7.3o      Za ++ Ingę Rak oraz rodziców z obu stron.
8.oo       Zbiorowa za zmarłych.
9.oo       Za + Edwarda Gabryel.
12.oo   Za wstaw. MB Fat. w int. Heleny z podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę oraz nawrócenie grzeszników i pokój dla całego świata.
18.3o   Za + Andrzeja Skrzydło w 10 rocz. śm.
18.3o   Za + Różę Caban w 9 rocz. śm.

CZWARTEK – 13 października 2016 r. – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Dzień Fatimski.

6.oo       Z prośbą o potrzebne łaski dla pracowników i właścicieli zakładu WIROMET.
6.45      W int. Józefa Mrowiec z ok. rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
7.3o      Za ++ Krystiana w 8 rocz. śm. i jego rodziców.
8.oo       W int. Ojca św. Franciszka.
9.3o      W int. chorych i cierpiących.
12.oo   W int. uczestników dnia Fatimskiego.
12.oo   W int. Heleny Pająk z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.
18.3o   W int. dobrodziejów misji.

PIĄTEK – 14 października 2016 r. Dzień powszedni.

6.oo       Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45      Za + Jacka Korczyńskiego.
7.3o      Za + Eugeniusza Neska w 4 rocz. śm.
8.oo       Za ++ syna Janusza Famuła, brata Antoniego Cogiel, ojca Wiktora Cogiel.
9.oo       Za ++ Idę i Wacława Kulawików.
12.oo   Do Opatrz. Bożej z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB w int. rodziny Lipa.
18.3o   W int. o. Alana z ok. imienin zakonnych.
18.3o   W int. br. Gaudentego z ok. imienin zakonnych.
18.3o   W int. nauczycieli.
18.3o   W int. Otylii Stokowy z ok. 81 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MBNP.

SOBOTA – 15 października 2016 r. – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.

6.oo       Za ++ rodziców Natalię i Kajetana oraz krewnych.
6.45      W int. Ewy i Władysława Słowiok z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
7.3o      W int. chrzestnych Anieli i Stefana z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże.
8.oo       W int. Tadeusza Dańszczyk z ok. 60 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
9.oo       Zbiorowa za żyjących.
13.oo   Ślub Rzym.: Edyta i Daniel Kuzaj.
15.oo   Ślub Rzym.: Patrycja Smaluch – Piotr Krotecki.
18.3o   Za ++ Annę Skorupa w 13 rocz. śm., męża Fryderyka i syna Leonarda, Klarę Skorupa.
18.3o   Za + Janinę Swalską.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 października 2016 r.

5.3o      W int. parafian.
6.3o      W int. rodziny Sznapka z prośbą o uzdrowienie, uwolnienie oraz dary Ducha Św.
8.oo       Za + Cecylię Laskowską.
9.3o      Za + Józefa Król (int. od sąsiadów).
11.oo   W int. Władysławy Budzikur z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
12.3o W int. polecanych za wstaw. św. Jana Pawła II.
14.oo   Chrzty.
16.3o   Za + Jana Barczyńskiego w 20 rocz. śm.
18.3o   W int. Róży Opołka z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
20.oo   W int. Agaty i Błażeja Iwanickich z ok. 25 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże.