Bieżące sprawy

Bierzmowanie 2022/2023 PLAN SPOTKAŃ FORMACYJNYCH

Podział na grupy został rozesłany na maile kandydatów do bierzmowania. Jeżeli mail nie dotarł prosimy o kontakt: br.sylwan.informacje@interia.pl .
Może być to spowodowane podaniem błędnego maila podczas zapisów, albo umieszczenia wiadomości w SPAM-ie poczty mailowej.
Nie ma możliwości zmian grup.

W zakładce: Wykaz dokumentów znajduje się link do formularza, poprzez który należy przesłać najważniejsze informacje oraz wymagane dokumenty.

PLAN SPOTKAŃ październik-grudzień 2022

Spotkania zaczynają się o godz. 19:00 w auli św. Franciszka w domu parafialnym, chyba że podano inaczej.

19.10 Grupa 1

26.10 Grupa 2

09.11 Grupa 1

16.11 Grupa 2

23.11 Grupa 1

30.11 Grupa 2

07.12 Grupa 1

14.12 Grupa 2

21.12 19:15 BAZYLIKA Msza Święta wraz z rodzicami kandydatów do bierzmowania Grupa 1 i 2

W styczniu rozpocznie się kolejna druga część przygotowań do bierzmowania, które będzie trwać do Wielkanocy. Ostatni trzeci etap rozpocznie się po Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i potrwa do czerwca. W czerwcu planujemy przyjęcie sakramentu bierzmowania przez przygotowującą się młodzież. Dokładna data będzie wiadoma dopiero na wiosnę, ponieważ w tym czasie księża biskupi przekazują parafiom terminarz. Szczegółowy terminarz, drugiej jak i trzeciej fazy przygotowań do bierzmowania, ukażę się w grudniu, a następnie w kwietniu.