Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

„Gomer – serce niekompletne” 12.03.2022 r.

 

„Gomer – serce niekompletne” to spektakl, który odbędzie się w sobotę 12 marca o godz. 20:00 w Domu Parafialnym. Jest to historia miłości biblijnego proroka Ozeasza i jego żony Gomer. Przedstawienie przeprowadzi nas przez różne etapy ich relacji. Wspólnie z bohaterami podejmujemy refleksję nad tym, jaka jest prawdziwa miłość i czy potrafimy ją dostrzec w naszym życiu.