Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Informacja ks. Łukasza Stawarza, dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej

W nawiązaniu do Komunikatu Metropolity Katowickiego z dnia 27 czerwca 2020 r. serdecznie proszę, aby ofiary ze zbiórki na pomoc poszkodowanym na Podkarpaciu przesłać quam primum – najpóźniej do dnia 10 lipca – wyłącznie przelewem bankowym – na konto Caritas Archidiecezji Katowickiej: 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062 z dopiskiem „Powódź”. Pamiętajmy o zasadzie: „Bis dat qui cito dat”, a w przypadku powodzian potrzebna jest szybka pomoc. Za wszystkie ofiary Bóg zapłać. [ks. Łukasz Stawarz]