Msze Święte

Msze święte w inne dni

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Ogłoszenia parafialne

Kolęda 2016-2017

Data i Godzina

Ulice Parafii św. Ludwika, Króla i Wniebowzięcia NMP

L. Ojców

26.11.2016 r.

SOBOTA 14:00

ul Panewnicka (od dworca do klasztoru) 1-64

10

27.11.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Panewnicka (od Bazyliki – do Sz.P. nr 9: do nr 172 parzyst, 157 niep.-); Twarda – Osiedle Świerkowe, Rzeczna, Nad Strumieniem + Bojanowskiego – osiedle.

12

1.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Panewnicka (od Sz.P. nr 9 do ul. Partyzantów); Zamiejska, Górzycka

8

2.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Szafirowa, Urocza

8

3.12.2016 r.

SOBOTA 14:00

Krucza 24; 74-74e; 76-76e

6

4.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Krucza 80-80i; 82-82i

7

8.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Książęca, Brygadzistów, Przodowników, Strzałowa, Kombajnistów

5

9.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Mała, Nizinna, Braci Wieczorków, Radomska

9

10.12.2004 r.

SOBOTA 14:00

Chodkiewicza, Cieszyńska, Kazimierza Wielkiego, Rogosza, Ustrońska, Rybacka, Smoleńska, Ludowa, Stolarska, Kokociniec

8

11.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Kijowska 47; 49; 51; 53; 55

10

15.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Kijowska 73; 95; 97

11

16.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Łanowa, Majakowskiego, Heweliusza, Wybickiego, Ogrodowa,

7

17.12.2016 r.

SOBOTA 14:00

Szojdy, Zielona, Wyzwolenia

5

18.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Osiedle Książęce i Osiedle Franciszkańskie

8 (10)

19.12.2016 r.

PONIEDZ. 16:00

Grzesika, Jutrzenki + Leśniczówka, Krucza 1-39; 2-44; 49-81, Sielska

Kijowska 2-4-6 + stare budownictwo: 1-26; 30, 32, 34, 37, 38; 52a-83; 87-95; Płochy: 35-38

11

27.12.2016 r.

WTOREK 16:00

Płochy 2, 4, 5

6

28.12.2016 r.

ŚRODA 16:00

Gromadzka, Koreańska, Wietnamska, Japońska

11

29.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Warmińska, Medyków (Szkoła)

7

30.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Mazurska, Smolna, Śląska + Leśniczówka

10

2.01.2017 r.

PONIEDZ. 16:00

Bieszczadzka, Harcerska, Wczasowa

9

3.01.2017 r.

WTOREK 16:00

Piotrowicka, Hadyny (bez Osiedla Książęcego)

10

4.01.2017 r.

ŚRODA 16:00

Wileńska, Słupska

7

5.01.2017 r.

CZWARTEK 16:00

Bromboszcza

6

6.01.2017 r.

PIĄTEK 14:00

Huculska, Małopolska

7

7.01.2017 r.

SOBOTA 14:00

Franciszkańska, Bika

7

8.01.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

Pomorska, Poleska, Kaszubska, Mazowiecka

8

9.01.2017 r.

PONIEDZ. 16:00

Zielonogórska

11

10.01.2017 r.

WTOREK 16:00

Grunwaldzka, Żeromskiego

6

11.01.2017 r.

ŚRODA 16:00

Świdnicka

10

12.01.2017 r.

CZWARTEK 16:00

Koszalińska

11

13.01.2017 r.

PIĄTEK 16:00

Bronisławy

8

14.01.2017 r.

SOBOTA 14:00

Emerytalna, Zagrody, Związkowa

10

15.01.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

KOLĘDA DODATKOWA

9-10