Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Kolęda 2022 dla chętnych

Z racji na niejasną sytuację epidemiologiczną planowane odwiedziny duszpasterskie, które miały się dzisiaj rozpocząć w tradycyjnej formie, zostają zawieszone. Skoro nie jest wskazane, aby pójść do wszystkich parafian, wybraliśmy inną formę kolędy, mianowicie pójdziemy do tych rodzin, które nas osobiście zaproszą. Zaproszenie takie można złożyć w dwojaki sposób: dzwoniąc na furtę klasztorną (32 2526870) lub wypełniając, krótki formularz zgłoszeniowy; formularze dostępne są z tyłu bazyliki i przy furcie klasztornej; wypełniony formularz należy wrzucić do specjalnie przygotowanej skarbony w kościele. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia będą przyjmowane do 26 grudnia. Nowy plan odwiedzin duszpasterskich zostanie podany po Bożym Narodzeniu. Kolędę planujemy rozpocząć w styczniu 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej.