Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Kolęda 2024 r. – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Drodzy Parafianie, pragniemy jak co roku odwiedzić Wasze domy z tradycyjną kolędą. Chcemy zaprosić Was do wspólnej modlitwy i rozmowy. Kierując się troską o tych, którym rzeczywiście zależy na spotkaniu z duszpasterzem, w naszej parafii postanowiliśmy na stałe wprowadzić kolędę w formie zapisów.

Na kolędę można się zapisać:

  • poprzez wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego,
  • osobiście wrzucając kartę z danymi do skarbony z tyłu bazyliki,
  • zostawiając kartę z danymi na furcie klasztornej,
  • telefonicznie dzwoniąc na furtę.

Zapisy przyjmowane są do 20 grudnia 2023 r. Porządek odwiedzin kolędowych zostanie umieszczony na stronie internetowej parafii
i w gablotkach 23 grudnia 2023 r.

Planowany początek kolędy to 2 stycznia 2024 r. Kolędę w tygodniu rozpoczynać będziemy o godzinie 16:00, w soboty i niedzielę natomiast o godzinie 14:00.

Prosimy również o poinformowaniu osób z sąsiedztwa, które ze względu na wiek, czy inne niedogodności, mogą nie dowiedzieć się o potrzebie zapisów.

Formularz ten przeznaczony jest dla parafian, którzy należą do parafii św. Ludwika króla i WNMP w Katowicach Panewnikach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY