Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Msza Jedności 26 września 2021

Zapraszamy wszystkie Wspólnoty Parafialne oraz wszystkich parafian pragnących zaangażować się w życie wspólnoty parafialnej na Mszę Św. Jedności, która odbędzie się 26 września o godz. 16:30 w naszym wieczerniku. Niech to będzie wspólnotowy, Boży czas czuwania na modlitwie w duchu wdzięczności oraz prośby o gorliwość w posługiwaniu.