Msze Święte

W niedziele i uroczystości:
  • 5:30
  • 6:30
  • 8:00
  • 9:30
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:30
  • 20:00

(Od maja do września przy grocie o 10:30)

W dni powszednie:
  • 6:00
  • 6:45
  • 7:30
  • 8:00
  • 9:00
  • 12:00
  • 18:30
Msze święte w inne dni

Spowiedź

W bazylice:
Poniedziałek - piątek

9:30 - 12:00
15:00 - 17:30

Sobota

9:30 - 12:00

W krypcie bazyliki:
codziennie podczas
wszystkich mszy św.
W soboty

15:00 - 19:00

w niedziele:

5:30 - 14:30
16:00 - 20:30

Więcej szczegółów
Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia

Odwiedziny duszpasterskie – KOLĘDA 2018/2019

1) 02.12.2018 r. NIEDZIELA 14:00
1. Gromadzka 30, 32 i 51 pocz. od nr. 30
2. Gromadzka 34, 36 pocz. od nr. 34
3. Gromadzka 14-37 (bez 30,32,34,36) pocz. od nr. 14
4. Gromadzka 39-49 pocz. od nr. 39
5. Gromadzka 55, 57a-g i 53 pocz. od nr. 55
6. Wietnamska parz. 52-74, 57 i 59 pocz. od nr. 52
7. Wietnamska 61-63-65 (a-l) pocz. od nr. 61
8. Wietnamska 67(a-f)-79d i 82 pocz. od nr. 67

2) 07.12.2018 r. PIĄTEK 16:00
1. Chodkiewicza 2-28 pocz. od nr. 2
2. Rogosza 1-6, Cieszyńska 1-8, pocz. od Rogosza 1
3. Kazimierza W. 3-22 pocz. od nr. 3
4. Ustrońska 1-8, Rybacka 8-2, pocz. od Ustrońska 1
5. Smoleńska 1-8 i 13 pocz. od nr. 1
6. Smoleńska 9-34 pocz. od nr. 9
7. Ludowa 1-36 pocz. od nr. 1
8. Kokociniec 1-11a Stolarska 15-4 pocz. od Kokociniec 1

3) 08.12.2018 r. SOBOTA 14:00
1. Emerytalna (d. pryw.) 1-18 pocz. od nr. 1
2. Emerytalna (bloki) 13-13a-15 pocz. od nr. 13
3. Emerytalna (bloki) 15b-15a pocz. od nr. 15a
4. Emerytalna (bloki) 14-16-17 pocz. od nr. 14
5. Emerytalna (bloki) 17a-b-c pocz. od nr. 17a
6. Zagrody 1-11 pocz. od nr. 1
7. Zagrody 13-15-17 pocz. od nr. 13
8. Zagrody 18-27 pocz. od nr. 18

4) 09.12.2018 r. NIEDZIELA 14:00
1. Koszalińska 1-1a-5 pocz. od nr. 1
2. Koszalińska 1b-5c pocz. od nr. 1b
3. Koszalińska 5a-5b pocz. od nr. 5a
4. Koszalińska 2a-2b-2c pocz. od nr. 2a
5. Koszalińska 2-4-6 i 10a pocz. od nr. 2
6. Koszalińska 8-10 pocz. od nr. 8
7. Koszalińska 12-14-16-10b-10c pocz. od nr. 12
8. Koszalińska 18-20-22 pocz. od nr. 18

5) 13.12.2018 r. CZWARTEK 16:00
1. Bronisławy 1-13 (parz i niep.) pocz. od nr. 1
2. Bronisławy parz. 18-28 i 30b pocz. od nr. 18
3. Bronisławy parz.14-16c i 15-15a-15b pocz. od nr. 14
4. Bronisławy 17-17a-17b-19-21 pocz. od nr. 17
5. Bronisławy 23-25-27-27a-27b pocz. od nr. 23
6. Bronisławy 29-29a-29b -30-30a pocz. od nr. 29
7. Bronisławy 31-33-35 pocz. od nr. 31
8. Związkowa 5-20 pocz. od nr. 5

6) 14.12.2018 r. PIĄTEK 16:00
1. Grunwaldzka 1,3,5 pocz. od nr. 1
2. Grunwaldzka 2,4,6 pocz. od nr. 2
3. Grunwaldzka 2a, 4a,6a pocz. od nr. 2a
4. Grunwaldzka 7,8,8a, pocz. od nr. 7
5. Żeromskiego 1,2,3,5 pocz. od nr. 1
6. Żeromskiego 4,6,7,8 pocz. od nr. 4
7. Huculska 2-19 pocz. od nr. 2
8. Huculska 20-35 pocz. od nr. 20

7) 15.12.2018 r. SOBOTA 14:00
1. Franciszkańska 1a, 2a-f, 4,10, i niep.13-15a pocz. od nr. 1a
2. Franciszkańska niep. 19-31, 35-35a, 41-45 pocz. od nr. 19
3. Franciszkańska parz.12-20 pocz. od nr. 12
4. Franciszkańska parz. 22-28 pocz. od nr. 22
5. Bika i Franciszkańska parz. 32-48, niep.49-63 pocz. od nr. 32
6. Franciszkańska 33(MDK) i 35b pocz. od nr. 33
7. Małopolska niep. pocz. od nr. 1
8. Małopolska parz. pocz. od nr. 2

8) 16.12.2018 r. NIEDZIELA 14:00
1. Świdnicka 1-3 pocz. od nr. 1
2. Świdnicka 2-4-6 pocz. od nr. 2
3. Świdnicka 5-7 pocz. od nr. 5
4. Świdnicka 8-10 pocz. od nr. 8
5. Świdnicka 9-11 pocz. od nr. 9
6. Świdnicka 12-14 pocz. od nr. 12
7. Świdnicka 13- 15-17 pocz. od nr. 13
8. Świdnicka 19-21-23-25 pocz. od nr. 19

9) 27.12.2018 r. CZWARTEK 16:00
1. Harcerska niep. 1-35 pocz. od nr. 1
2. Harcerska parz. 2-24 (domki) pocz. od nr. 2
3. Harcerska 4,4a (blok) pocz. od nr. 4
4. Wczasowa 14-14a i 18 pocz. od nr. 14
5. Wczasowa 14 b-c-d pocz. od nr. 14b
6. Wczasowa 16 -a-b pocz. od nr. 16
7. Wczasowa 16 c-d-e pocz. od nr. 16c
8. Wczasowa 18 a-b-c pocz. od nr. 18a

10) 28.12.2018 r. PIĄTEK 16:00
1. Piotrowicka niep. 11-39 pocz. od nr. 11
2. Piotrowicka parz. 38-48 w tym 46abc pocz. od nr. 36
3. Piotrowicka 50-a-b-c pocz. od nr. 50a
4. Piotrowicka niep. 45-57 pocz. od nr. 45
5. Piotrowicka parz.58-66 pocz. od nr. 58
6. Piotrowicka niep 63-75, parz.70-88 pocz. od nr. 63
7. Piotrowicka 79, 90,101d,113b, 114-118 pocz. od nr. 79
8. Zielonogórska 16a, 16b,16c pocz. od nr. 16a

11) 29.12.2018 r. SOBOTA 14:00
1. Zielonogórska 2, 2a, 2b pocz. od nr. 2
2. Zielonogórska 3,5,7 pocz. od nr. 3
3. Zielonogórska 5a, 7a pocz. od nr. 5a
4. Zielonogórska 4,6,8 pocz. od nr. 4
5. Zielonogórska 9,11, 24 pocz. od nr. 9
6. Zielonogórska 9a, 11a pocz. od nr. 9a
7. Zielonogórska 10,12,14,16 pocz. od nr. 10
8. Zielonogórska 18,20,22 pocz. od nr. 18

12) 30.12.2018 r. NIEDZIELA 14:00
1. Bromboszcza 1-3-7 pocz. od nr. 1
2. Bromboszcza 2/1-35/ pocz. od m. 1
3. Bromboszcza 6-8-10 pocz. od nr. 6
4. Bromboszcza 9-11 pocz. od nr. 9
5. Bromboszcza 12-14-16 pocz. od nr. 12
6. Bromboszcza 13-17 pocz. od nr. 13
7. Wileńska parz. 2-22 pocz. od nr. 2
8. Wileńska niep. 1-37 pocz. od nr. 1

13) 02.01.2019 r. ŚRODA 16:00
1. Słupska 1-3-5 pocz. od nr. 1
2. Słupska 7-9-11 pocz. od nr. 1
3. Słupska 13-15-17 pocz. od nr. 1
4. Słupska 19-21 pocz. od nr. 1
5. Smolna , Mazurska pocz. od Smolna 4
6. Kaszubska 1-18 pocz. od nr. 1
7. Poleska 1a- 21 pocz. od nr. 1a
8. Poleska 22-40 pocz. od nr. 22

14) 03.01.2019 r. CZWARTEK 16:00
1. Śląska niep. 3-15 i 39-41a pocz. od nr. 3
2. Śląska niep. 17-23 pocz. od nr. 17
3. Śląska niep. 27-33b pocz. od nr. 27
4. Śląska niep. 35-37b pocz. od nr. 35
5. Śląska 32 a-b-c pocz. od nr. 32a
6. Śląska 32 d-e-f pocz. od nr. 32d
7. Śląska 34 a-b pocz. od nr. 34
8. Śląska parz. 4-20, 30, 36 a-b,+ Leśniczówka pocz. od nr. 4

15) 04.01.2019 r. PIĄTEK 16:00
1. Pomorska (cała) pocz. od nr. 2
2. Bieszczadzka 1-23 pocz. od nr. 1
3. Warmińska 11a-11b pocz. od nr. 11a
4. Warmińska 9-11-13 i 19a pocz. od nr. 9
5. Warmińska 10-12 pocz. od nr. 10
6. Warmińska 13a-13b-13c i 19b pocz. od nr. 13a
7. Warmińska 15-17-19 i 19c pocz. od nr. 15
8. Warmińska 14-20; Medyków 27 pocz. od nr. 14

16) 05.01.2019 r. SOBOTA 14:00
1. Mazowiecka 1-9 pocz. od nr. 1
2. Mazowiecka 10-17 pocz. od nr. 10
3. Przodowników 84-130, Strzałowa,
Brygadzistów 19-25 pocz. od Przodowników 84
4. Kombajnistów 27-59b pocz. od nr. 27
5. Książęca 4-27 pocz. od nr. 4
6. Piotrowicka 91, 93-93a pocz. od nr. 91
7. Piotrowicka 95-95a, 97-97a pocz. od nr. 95
8. Piotrowicka 99-99a, 101-101a pocz. od nr. 99

17) 07.01.2019 r. PONIEDZIAŁEK 16:00
1. Mała 25 (1-29) pocz. od m. 1
2. Mała 25 (30-65) pocz. od m. 30
3. Radomska 1B; 4, 5 i Mała (d. pryw) pocz. od Radomska 1B
4. Radomska 9 (1-29) pocz. od m. 1
5. Radomska 9 (30-65) pocz. od m. 30
6. Radomska 11 (1-35) pocz. od nr. 1
7. Radomska 11 (36-65) pocz. od nr. 36
8. Zielona 2/1; 2a (1-20) i 4 (1-23) pocz. od nr. 2/1

18) 08.01.2019 r. WTOREK 16:00
1. Kijowska 2 i niep. 1-17 pocz. od nr. 2
2. Kijowska 4-6 pocz. od nr. 4
3. Kijowska parz. 18-38 pocz. od nr. 18
4. Kijowska 37-62c pocz. od nr. 37
5. Płochy 35-38; Kijowska 66d-95;
w tym Hadyny 20 pocz. od Płochy 35
6. Krucza niep. 1-39 (bez nr. 25d) pocz. od nr. 1
7. Krucza parz 2-44 w tym Sielska 2-12 pocz. od Krucza. 2
8. Krucza 49-83 pocz. od nr. 49

19) 09.01.2019 r. ŚRODA 16:00
1. Kijowska 95 a-b-c pocz. od nr. 95a
2. Kijowska 95 d-e-f pocz. od nr. 95d
3. Kijowska 95 g-h-i pocz. od nr. 95g
4. Kijowska 97 a-b-c pocz. od nr. 97a
5. Kijowska 97 d-e-f pocz. od nr. 97d
6. Kijowska 97 g-h-i pocz. od nr. 97g
7. Kijowska 95K; 97K pocz. od nr. 95k
8. Kijowska 73 e-f pocz. od nr. 73e

20) 10.01.2019 r. CZWARTEK 16:00
1. Kijowska 73 a-b-c pocz. od nr. 73a
2. Kijowska 73 g-h pocz. od nr. 73g
3. Kijowska 73 k-l-m pocz. od nr. 73k
4. Kijowska 53 (1-41) pocz. od m. 1
5. Kijowska 53 (42-81) pocz. od m. 42
6. Kijowska 55 (1-35) pocz. od m. 1
7. Kijowska 55 (36-70) pocz. od m. 36
8. Nizinna 2-12, Wieczorków 1-30 pocz. od Nizinna 2

21) 11.01.2019 r. PIĄTEK 16:00
1. Kijowska 47 (1-29) pocz. od m. 1
2. Kijowska 47 (30-65) pocz. od m. 30
3. Kijowska 49 (1-29) pocz. od m. 1
4. Kijowska 49 (30-65) pocz. od m. 30
5. Kijowska 51 (1-29) pocz. od m. 1
6. Kijowska 51 (30-65) pocz. od m. 30
7. Płochy 4(1-41) pocz. od m. 1
8. Płochy 4(42-81) pocz. od m. 42

22) 12.01.2019 r. SOBOTA 14:00
1. Płochy 5(1-41) pocz. od m. 1
2. Płochy 5(42-81) pocz. od m. 42
3. Płochy 2 (1-41) pocz. od m. 1
4. Płochy 2 (42-81) pocz. od m. 42
5. Kijowska 44 pocz. od dołu
6. Kijowska 44a pocz. od dołu
7. Braci Mniejszych 1 i 1a pocz. od nr. 3
8. Braci Mniejszych 3 i 3a pocz. od nr. 3a

23) 13.01.2019 r. NIEDZIELA 14:00
1. Braci Mniejszych 5 i 5a pocz. od nr. 5
2. Braci Mniejszych 7 pocz. od dołu
3. Braci Mniejszych 7a pocz. od dołu
4. Braci Mniejszych 7b pocz. od dołu
5. Szojdy parz. 2-58 pocz. od nr. 2
6. Szojdy niep. 1-53 pocz. od nr. 1
7. Wyzwolenia niep. 1-19 pocz. od nr. 1
8. Wyzwolenia parz. 20-34 pocz. od nr. 20

24) 14.01.2019 r. PONIEDZIAŁEK 16:00
1. Szafirowa 12-14-16 pocz. od nr. 12
2. Urocza 6,8, Jutrzenki 7, Krucza 25d
i leśniczówka pocz. od Urocza 6
3. Urocza 5,7, 7A i 9 pocz. od nr. 5
4. Szafirowa 1i 5 pocz. od nr. 1
5. Szafirowa 18 i 20 pocz. od nr. 18
6. Szafirowa 8-10 pocz. od nr. 8
7. Jutrzenki 1-3-5 i Szafirowa 7 pocz. od Jutrzenki 1
8. Grzesika 1-33 pocz. od nr. 1

25) 15.01.2019 r. WTOREK 16:00
1. Łanowa 10-3, Majakowskiego 1-14 pocz. od Łanowa 10
2. Heweliusza parz. 2-8 i niep. 3-47 pocz. od nr. 2
3. Heweliusza parz. 10-32 i Wybickiego 35a-37g pocz. od Heweliusza 10
4. Wybickiego 21-69 (bez 35-37) pocz. od nr. 21
5. Ogrodowa 1-11 pocz. od nr. 1
6. Ogrodowa 12-37 pocz. od nr. 12
7. Koreańska 15-35 pocz. od nr. 15
8. Japońska 3-15, Koreańska 3-13 pocz. od Japońska 3

26) 16.01.2019 r. ŚRODA 16:00
1. Krucza 80-a-b pocz. od nr. 80
2. Krucza 80c-d-e pocz. od nr. 80c
3. Krucza 80 f-g-h pocz. od nr. 80f
4. Krucza 82 a-b pocz. od nr. 82
5. Krucza 82 c-d-e pocz. od nr. 82c
6. Krucza 82 f-g-h pocz. od nr. 82f
7. Krucza 80i-82i pocz. od nr. 80i
8. Krucza 80-a-b pocz. od nr. 80

27) 17.01.2019 r. CZWARTEK 16:00
1. Krucza 24 (1-35) pocz. od m. 1
2. Krucza 24 (36-65) pocz. od m. 36
3. Krucza 74 74a 74b pocz. od nr. 74
4. Krucza 74c 74d 74e pocz. od nr. 74c
5. Krucza 76 76a 76b pocz. od nr. 76
6. Krucza 76c 76d 76e pocz. od nr. 76c
7. Twarda – 4-21 i 16-18b (Os. Świerkowe) pocz. od nr. 4
8. Twarda niep.23-29a i parz.30a-20 pocz. od nr. 23

28) 18.01.2019 r. PIĄTEK 16:00
1. Panewnicka 2, 4 pocz. od nr. 2
2. Panewnicka 2a (1-37) pocz. od m. 1
3. Panewnicka 6, 8 pocz. od nr. 6
4. Panewnicka 10, 12 pocz. od nr. 10
5. Panewnicka 14, 16, 18, 20 pocz. od nr. 14
6. Panewnicka 9-9a-9b pocz. od nr. 9
7. Panewnicka 11-11a – 11b pocz. od nr. 11
8. Panewnicka niep.21-43 pocz. od nr. 21

29) 19.01.2019 r. SOBOTA 14:00
1. Panewnicka niep.75-103 pocz. od nr. 75
2. Panewnicka parz. 88 – 118 pocz. od nr. 88
3. Panewnicka parz. 120-146 pocz. od nr. 120
4. Panewnicka niep.105-157 pocz. od nr. 105
5. Bojanowskiego niep. 1-11b i 25-27 pocz. od nr. 1
6. Bojanowskiego parz.2-48 i niep.13-23,29-39 pocz. od nr. 2
7. Bojanowskiego parz. 50-68 i niep. 41-89 pocz. od nr. 50

30) 20.01.2019 r. NIEDZIELA 14:00
1. Zamiejska 3-28 (w tym Gorzycka 12) pocz. od nr. 3
2. Panewnicka 148-172, Rzeczna,
Nad Strumieniem. pocz. od nr. 148
3. Panewnicka niep.165-201 i parz. 180-182
w tym Zamiejska 5a pocz. od nr. 165
4. Panewnicka parz.184-190h pocz. od nr. 184
5. Panewnicka parz. 192-198j pocz. od nr. 192
6. Panewnicka parz. 200a-j, 202a-204d 206a-214c pocz. od nr. 200
7. Panewnicka 226-226 J, 228-228 M pocz. od nr. 226
8. Panewnicka 230, 234-236 O pocz. od nr. 230

31) 26.01.2019 r. SOBOTA 14:00
KOLĘDA DODATKOWA