Msze Święte

W niedziele i uroczystości:
  • 5:30
  • 6:30
  • 8:00
  • 9:30
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:30
  • 20:00

(Od maja do września przy grocie o 10:30)

W dni powszednie:
  • 6:00
  • 6:45
  • 7:30
  • 8:00
  • 9:00
  • 12:00
  • 18:30
Msze święte w inne dni

Spowiedź

W bazylice:
Poniedziałek - piątek

9:30 - 12:00
15:00 - 17:30

Sobota

9:30 - 12:00

W krypcie bazyliki:
codziennie podczas
wszystkich mszy św.
W soboty

15:00 - 19:00

w niedziele:

5:30 - 14:30
16:00 - 20:30

Więcej szczegółów
Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA, A.D. 2017/2018

 

DATA I GODZINA


ULICE PARAFII ŚW. LUDWIKA, KRÓLA I WNIEBOWZIĘCIA NMP


L. OJCÓW


3.12.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

 

Warmińska, Medyków (Szkoła)

7
7.12.2017 r.

CZWARTEK 16:00

 

Wileńska, Słupska

7
9.12.2017 r.

SOBOTA 14:00

 

Mazurska, Smolna, Śląska + Leśniczówka

10
10.12.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

 

Bieszczadzka, Harcerska, Wczasowa

9
15.12.2017 r.

PIĄTEK 16:00

 

Piotrowicka, Hadyny (bez Osiedla Książęcego)

10
16.12.2017 r.

SOBOTA 14:00

 

Bromboszcza

6
17.12.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

 

Zielonogórska

11
27.12.2017 r.

ŚRODA 16:00

 

Huculska, Małopolska

7
28.12.2017 r.

CZWARTEK 16:00

 

Pomorska, Poleska, Kaszubska, Mazowiecka

8
29.12.2017 r.

PIĄTEK 16:00

 

Franciszkańska, Bika

7
30.12.2017 r.

SOBOTA 14:00

 

Świdnicka

10
2.01.2018 r.

WTOREK 16:00

 

Grunwaldzka, Żeromskiego

6
3.01.2018 r.

ŚRODA 16:00

 

Koszalińska

11
4.01.2018 r.

CZWARTEK 16:00

 

Bronisławy

9
5.01.2018 r.

PIĄTEK 16:00

 

Panewnicka (od ul. Partyzantów do Sz.P. nr 9), Zamiejska, Górzycka

8
6.01.2018 r.

SOBOTA 14:00

Panewnicka (od Sz.P. nr 9 od numerów 172 parzyste i 157 nieparzyste do Bazyliki) Twarda – Osiedle Świerkowe, Rzeczna, Nad Strumieniem, Bojanowskiego – osiedle. 12
7.01.2018r.

NIEDZIELA 14:00

 

Panewnicka (od Bazyliki do dworca) 64-1

10
9.01.2018 r.

WTOREK 16:00

 

Emerytalna, Zagrody, Związkowa

10
10.01.2018 r.

ŚRODA 16:00

 

Szafirowa, Urocza

8
11.01.2018 r.

CZWARTEK 16:00

 

Krucza 24; 74-74e; 76-76e

6
12.01.2007 r.

PIĄTEK 16:00

 

Krucza 80-80i; 82-82i

7
13.01.2018 r.

SOBOTA 14:00

 

Osiedla Książęce i Osiedla Franciszkańskie

10
14.01.2018 r.

NIEDZIELA 14:00

 

Mała, Nizinna, Braci Wieczorków, Radomska

10
16.01.2018 r.

WTOREK 16:00

 

Książęca, Brygadzistów, Przodowników, Strzałowa, Kombajnistów.

5
17.01.2018 r.

ŚRODA 16:00

Chodkiewicza, Cieszyńska, Kazimierza Wielkiego, Rogosza, Ustrońska, Rybacka, Smoleńska, Zamiejska, Ludowa, Stolarska, Kokociniec. 8
18.01.2018 r.

CZWARTEK 16:00

 

Łanowa, Majakowskiego, Heweliusza, Wybickiego, Ogrodowa.

7
19.01.2018 r.

PIĄTEK 16:00

 

Szojdy, Zielona, Wyzwolenia.

5
20.01.2018 r.

SOBOTA 14:00

 

Kijowska 47; 49; 51; 53; 55.

10
21.01.2018 r.

NIEDZIELA 14:00

 

Kijowska 73;95; 97

11
23.01.2018 r.

WTOREK 16:00

 

Płochy 2, 4, 5.

6
24.01.2018 r.

ŚRODA 16:00

Grzesika, Jutrzenki + Leśniczówka, Krucza 1-39; 2-44; 49-81, Sielska
Kijowska 2-4-6 + stare budownictwo: 1-26; 30, 32, 34, 37, 38; 52a-83; 87-95;  Płochy: 35-38
11
25.01.2018 r.

CZWARTEK

 

Gromadzka, Koreańska, Wietnamska, Japońska

11
27.01.2018 r.

SOBOTA 14:00

 

KOLĘDA DODATKOWA