Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 03.07-10.07.2022 r.

  1. Na NABOŻEŃSTWO DO NSPJ z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy dziś o godz. 16.00.
  2. Przypominamy, że w okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna:
    w poniedziałek, środę i piątek: od 16:00 do 18:00 ;
    we wtorek i czwartek: od 10:00 do 12:00
  3. Biuro Radio Maryja, organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 10. lipca b.r. na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w biurze obok kaplicy Bożego Miłosierdzia oraz przy furcie klasztornej. Zapraszamy członków i sympatyków.
  4. Także FZŚ organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 23 lipca b.r. Do włączenia się w tę pielgrzymkę zapraszamy również chętne osoby, szczególnie członków FZŚ oraz wspólnoty Żywego Różańca.
  5. Parafia Św. Antoniego w Starych Panewnikach organizuje autokarową pielgrzymkę do Portugalii, Francji i Hiszpanii w dn. od 3 do 16 września b.r. m.in. do Fatimy, Lourdes, Lizbony, La Salette, Ars i innych sanktuariów. Szczegóły na stronie internetowej parafii w Starych Panewnikach oraz na plakatach.
  6. Przed bazyliką jest do nabycia wakacyjny podwójny numer „Głosu Św. Ludwika”.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!