Ogłoszenia parafialne 06.02-13.02.2022 r.

1. Dziękujemy o. Efraimowi za wygłoszoną homilię.

2. Dzisiaj o godz. 16:00 zapraszamy na nabożeństwo z nowenną przed wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

3. W środę 9 lutego pierwsza grupa kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami będzie miała Mszę Świętą o godz. 19:15 w bazylice.

4. W czwartek 10 lutego podczas Mszy św. o godz. 18:30 na organach zagra Pani Joanna Widera, studentka muzyki kościelnej, w ramach swojego egzaminu dyplomowego. Po Mszy Świętej zapraszamy na jej recital dyplomowy.

5. W piątek 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych oraz uczestników Nowenny sprawowana będzie w bazylice o godz. 12.00. Po Mszy Świętej odbędzie się nabożeństwo zakończone błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

6. W przyszłą niedzielę 13 lutego o godz. 16:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, po którym o godz. 16:30 będzie celebrowana Msza Święta w intencji chorych oraz rencistów i emerytów.

7. Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej serdecznie zaprasza na zajęcia „Studium myśli Jana Pawła II”.

8. Inną ciekawą propozycją są zajęcia „Śląsk i historia Kościoła na Śląsku”, pozwalające poznać nasz region, jego historię i działalność Kościoła.

9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę, jak i rozbiórkę żłóbka w naszej bazylice.

10. Ojciec Witosław, proboszcz, wrócił do pełni zdrowia i serdecznie dziękuje za modlitwę i wszelkie oznaki życzliwości.

11. Wszystkich chętnych parafian zapraszamy na wyjazdy w góry, organizowane podczas ferii 16. i 23. lutego. Zapisy przy furcie. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.

12. Tam też znajdują się szczegóły wszystkich proponowanych wydarzeń.

Parafianom i obecnym gościom z serca życzymy – wszystkiego Bożego.