Ogłoszenia parafialne 09.01-16.01.2022 r.

1. Dziękujemy br. Sylwanowi za wygłoszoną homilię.

2. Od jutra do przyszłej niedzieli włącznie odbędzie się kolęda w rodzinach, które nas zaprosiły. Pozostałe rodziny zapraszamy w jeden z piątków stycznia na Mszę Świętą o godz. 18:30.

3. W środę 12 stycznia o godz. 7:30 zapraszamy na Mszę Świętą imieninową br. Arkadiusza Hermana.

4. W czwartek 13 stycznia przypada Dzień Fatimski. Jego program jest dostępny w gablotkach parafialnych oraz na stronie internetowej parafii.

5. Trwają adoracje przy żłóbku Pana

1. Dzisiaj o godz. 15:00 zapraszamy na Mszę Świętą i adorację dzieci wraz z rodzicami.
  2. W czwartek 13 stycznia spotkają się obydwie wspólnoty seminaryjne w naszej diecezji.
  3. W sobotę 15 stycznia swoją adorację będzie miała Liturgiczna Służba Ołtarza naszej Archidiecezji oraz osoby konsekrowane.
  4. W przyszłą niedzielę 16 stycznia o godz. 15:00 zapraszamy na adorację mężczyzn, natomiast o godz. 20:00 swoją adorację będzie miało środowisko akademickie.
  5. Szczegółowy plan wymienionych adoracji jest dostępny na stronie internetowej parafii.

6. Ze smutkiem informujemy, że skradziono przenośne ołtarze wykorzystywane w Boże Ciało. Kradzież została zgłoszona Policji.

7. Przypominamy o pielgrzymce do Francji, która odbędzie się w dniach 21-28 maja br. Program pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej parafii, tam też można zgłosić swój udział.

Parafianom i obecnym gościom, z serca i po franciszkańsku życzymy Pokoju i Dobra!