Ogłoszenia parafialne 13.02-20.02.2022 r.

1. Dziękujemy o. Abrahamowi za wygłoszoną homilię.

2. Dzisiaj o godz. 16:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. W obliczu narastającego zagrożenia pokoju na wschodzie Europy, módlmy się szczególnie o zachowanie pokoju.

3. W środę 16 lutego o godz. 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski ze świętym Janem Pawłem II.

4. W najbliższy III piątek miesiąca, 18 lutego, Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w kaplicy adoracji.

5. W okresie ferii kancelaria  parafialna jest czynna według porządku wakacyjnego:
w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 18.00 oraz we wtorek i czwartek od 10.00 do 12.00.

6. Grupa „Jerycha Maryjnego” wraz z o. Nereuszem Mrozem OFM zaprasza do wzięcia udziału w modlitwie wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca oraz przed uroczystościami maryjnymi. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w folderze u osoby z grupy stojącej z tyłu bazyliki.

7. Chętnych parafian zapraszamy na wyjazd w góry, 23. lutego. Szczegóły i zapisy do 19 lutego przy furcie.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!