Ogłoszenia parafialne 23.01-30.01.2022 r.

1. Dziękujemy o. Olgierdowi za wygłoszoną homilię.

2. W związku z przeżywaną Niedzielą Słowa Bożego, z tyłu bazyliki oraz na parafialnej stronie internetowej znajdują się informacje o Kręgach Biblijnych, na które serdecznie zapraszamy.

3. W środę 26 stycznia, w ramach dialogu międzyreligijnego, będziemy obchodzili Dzień Islamu w Kościele Katolickim.

4. Odwiedziny chorych parafian odbędą się w środę, w czwartek i w piątek, od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłaszać przy furcie klasztornej.

5. W piątek 28 stycznia o godz. 18:30 zapraszamy na Mszę Świętą imieninową o. Radomira Buchcika OFM, wikarego w naszej parafii.

6. Czas adoracji przy żłóbku Pana dobiega końca. Pozostały trzy zorganizowane adoracje.

• Dzisiaj o godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne.
  • W sobotę 29 stycznia o godz. 12:00 zgromadzą się osoby niesłyszące. Także w sobotę o godz. 15:00 odbędzie się adoracja ekumeniczna.
  • W niedzielę o godz. 14:00 zapraszamy osoby, które doświadczyły straty osób bliskich, zwłaszcza zmarłych na COVID-19.

7. Dzisiaj kończymy odwiedziny duszpasterskie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, wspólną modlitwę, przyjazną atmosferę, konstruktywny dialog i złożone ofiary. W piątek 28 stycznia o godz. 18:30 zapraszamy na ostatnią Mszę Świętą z błogosławieństwem kolędowym.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!