OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.10.-30.10.2022 R.

Obchody liturgiczne tygodnia:
• w piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. Przeżywamy dzisiaj w naszej bazylice Niedzielę Misyjną. Dziękujemy br. Pio za wygłoszone słowo Boże. Przed bazyliką można złożyć ofiarę na misje.

2. O godz. 15.45 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe. Przez cały październik
w tygodniu odmawiamy Różaniec po Mszy św. o godz. 9.00 oraz wieczorem o godz. 17.45.

3. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy we wtorek po Mszy Św. wieczornej w Bazylice.

4. Naszych chorych parafian odwiedzimy w środę, w czwartek i w piątek, rozpoczynając od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać przy furcie klasztornej.

5. Uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego w Ligocie oferują osobom starszym bezpłatną pomoc przy porządkowaniu grobów bliskich zmarłych. W najbliższy poniedziałek od godziny 12.00 do 14.00 oraz w piątek od godziny 10.00 do 12.00 młodzież wraz z opiekunem będzie oczekiwała przy kaplicy na cmentarzu. Prosimy o przyniesienie własnego sprzętu do porządkowania.

6. Wypominki za zmarłych oraz ofiary z nimi związane można składać do specjalnej skarbony w bazylice lub w tygodniu przy furcie klasztornej.

7. W dniach od 26 czerwca do 3 lipca 2023 r. nasza parafia organizuje wyjazd do Medjugorie. Pełny plan oraz koszty pielgrzymki znajdują się na plakatach w gablotach oraz na stronach mass mediów naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę przy Furcie klasztornej.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!