Ogłoszenia parafialne 26.06-03.07.2022 r.

1. Na NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00.
  2. Kancelaria Parafialna od poniedziałku będzie czynna wg porządku wakacyjnego:
  • W poniedziałek, środę i piątek         od 16:00 do 18:00
  • We wtorek i czwartek                      od 10:00 do 12:00.
  1. W środę przypada UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. W tym dniu zbierana jest kolekta, zwana Świętopietrzem, przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypadają: czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy wiernych do korzystania ze spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.
  3. Msza św. w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę o godz. 9.00. Po niej modlitwa różańcowa prowadzona przez Wspólnotę.
  4. Biuro Radio Maryja, organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 10. lipca b.r. na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w biurze obok kaplicy Bożego Miłosierdzia oraz przy furcie klasztornej. Zapraszamy członków i sympatyków.
  5. W związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach w naszym regionie przypadkami kradzieży w mieszkaniach osób starszych, usilnie przestrzegamy przed otwieraniem drzwi i wprowadzaniem do mieszkania obcych osób, które próbują tam wtargnąć pod przeróżnymi pretekstami. W przypadku takiej nieoczekiwanej wizyty, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z rodziną lub znaną zaufaną osobą. Ze względu na czas wyjazdów wakacyjnych zachęcamy także do dobrosąsiedzkiej czujności wobec podejrzanych osób kręcących się w pobliżu.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!