OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4.09.-11.09.2022 R.

Obchody liturgiczne tygodnia:
• w czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,
• w piątek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy i patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce.

1. Zapraszamy dzisiaj na NABOŻEŃSTWO ku czci NSPJ o godz. 16.00.

2. Zapraszamy w niedzielę o godz. 7.30 na GODZINKI ku czci Najświętszej Maryi Panny.

3. Dzieci z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę o godz. 9:30.

4. ZAPISY DZIECI DO WCZESNEJ KOMUNII ŚW. odbędą się w poniedziałek – 5 września, w godzinach od 16.00 do 18.00 w Domu Parafialnym na II piętrze.

5. Msza Św. oraz spotkanie dla katechetów odbędzie się we wtorek o godz. 18.30.

6. Zachęcamy do adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, która trwa nieustanie w dzień i w nocy przez cały tydzień.

7. Wszystkie dzieci, które poprzez śpiew lub granie na instrumencie, chciałyby się zaangażować w tworzenie Scholii Dziecięco-Młodzieżowej, zapraszamy na próbę za tydzień w niedzielę 11 września po Mszy Św. o godz. 9.30 do salki Chóru św. Grzegorza, obok FODY.

8. Oaza młodzieżowa zaprasza młodzież naszej parafii i nie tylko na spotkania w każdy piątek. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.30 w Bazylice, a następnie spotkanie formacyjne w Domu Parafialnym.

9. Kancelaria parafialna:
   • czynna od poniedziałku do piątku: 10.00-12.00 i 16.00-18.00,
   • w soboty i niedziele: nieczynne,
   • sprawy pogrzebowe poza godzinami pracy kancelarii załatwiane są przez furtę klasztorną.

10. Z tyłu bazyliki dostępny jest bieżący numer Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy po franciszkańsku Pokoju i Dobra!