OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5.02.2023 r. – 12.02.2023 r.

1. NABOŻEŃSTWO DO NSPJ

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. SPOTKANIE KATECHETÓW

Spotkanie dla katechetów odbędzie się we wtorek o godz. 19.15.

3. DZIEŃ CHORYCH – WSPOMNIENIE NMP Z LOURDES

W sobotę 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
W tym dniu zapraszamy chorych i niepełnosprawnych parafian oraz seniorów na Mszę św. o godz. 12:00 w czasie której udzielany będzie Sakrament Chorych. Przed Mszą św. od godz. 11.30 będzie okazja do spowiedzi w Bazylice. Po Eucharystii odprawimy nabożeństwo Lourdzkie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Po wspólnej modlitwie zapraszamy na spotkanie i poczęstunek do Domu Parafialnego.

4. SZKOŁA WIARY

Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz zaprasza na cykl 8 spotkań, które pozwolą rozpalić swoją miłość do Boga i wzmocnić swoją wiarę w Niego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w ramach niedzielnej Eucharystii 12 lutego. Szczegóły na plakatach, FB oraz na ulotkach, które dostępne są z tyłu bazyliki.

5. ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI Z RODZICAMI

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zabawę karnawałową do Domu Parafialnego w sobotę 18 lutego. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Więcej szczegółów i zapisy przez formularz na stronie parafialnej.

6. RÓŻNE

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę jak i rozbiórkę żłóbka w naszej bazylice.
• Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek 20 lutego o godz. 19.30 w Domu Parafialnym.
•  Na korytarzu przy furcie można zostawiać resztki świec, które zostaną przetopione w celu zrobienia świec okopowych dla ukraińskich żołnierzy. Zbiórka potrwa do końca lutego.