Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH 13.11.2021 R.

W niedzielę, 14 listopada, będziemy obchodzili Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Niedzielne kazanie wygłosi o. Radosław, opiekun zespołu charytatywnego, a p. Agata Proszowska, koordynatorka tej posługi, podzieli się informacjami o naszej działalności. Po każdej Mszy Świętej będziemy proponowali jabłka oraz świeży sok jabłkowy jako „cegiełkę” wspierającą dzieci, ubogich i potrzebujących z naszej parafii oraz funkcjonowanie Domu Parafialnego.