Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Święto Muzyki Kościelnej 14.11.2021 r.

Ponadto przyszła niedziela obchodzona jest w naszej archidiecezji jako Dzień Muzyki Sakralnej – stąd wszystkie grupy muzyczne związane z naszą parafią i klasztorem ubogacą muzycznie niedzielne Msze Święte. Popołudniu, o godz. 17:30, zapraszamy na koncert muzyki sakralnej. Program dnia jest dostępny w gablotkach parafialnych oraz na FB i stronie internetowej parafii.