Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Wycieczki w góry 16 i 23 luty 2022 r.

Zachęcamy wszystkich chętnych pragnących aktywnie spędzić zimowy czas ferii do wzięcia udziału w jednodniowych wycieczkach w góry. Podczas wyjazdu będzie możliwość pojeżdżenia na nartach, spaceru po górach, zabawy na śniegu itp. Miejscem docelowym będzie jeden z ośrodków narciarskich w Beskidzie Śląskim (konkretny ośrodek zostanie wybrany podczas wyjazdu, decyzja uwarunkowana jest od pogody). Po przybyciu na miejsce każdy będzie miał do dyspozycji ok 5/6 godzin na wyżej wymienione aktywności. Wyjazd o godz. 7:00 spod bazyliki. Cena: 30 zł (przejazd, ubezpieczenie podróżne). Organizator bierze odpowiedzialność za przejazd w dwie strony. Na miejscu każdy pożytkuje czas według własnego uznania i jest odpowiedzialny za siebie samego. Osoby niepełnoletnie muszę do końca zapisów (12 i 19 luty) dostarczyć na furtę wypełnioną zgodę rodziców. W razie wątpliwości pytania proszę kierować do organizatora br. Sylwana za pośrednictwem messegera (Sylwan Marek Ogłoza).