XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 września 2016 r.

5.3o W int. parafian.
6.3o W int. Gertrudy i Zygmunta Skrobol z ok. 50 rocz. śl. i Marzeny i Grzegorza Majowskich z ok. 25 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
8.oo Za ++ rodziców Wiktorię i Antoniego Mildner, Alfreda Mildner.
9.3o Za ++ Tadeusza Ostapiak w 28 rocz. śm., oraz rodziców z obu stron.
10.3o GROTA
11.oo Za ++ Marię, Jana i Stanisława Bujak.
12.3o W int. Henryka i Anny Pucickich z ok. 50 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB. (TE DEUM)
14.oo Chrzty.
16.3o Za ++ Bronisławę, Jana, Wiesława, Stanisława Rośniak, Stefanię i Wincentego Zgadzaj.
18.3o Za + Józefa Grabowskiego w 3 rocz. śm.
20.oo Za + Justynę Jelitko w 2 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 19 września 2016 r. – Wspomnienie św. Józefa z Kupertynu, prezbitera.

6.oo Za + Gintra Nowaka.
6.45 Za + Łucję Nowak w 20 rocz. ś.
7.3o Za + Jerzego Gołkowskiego.
8.oo Za ++ Agnieszkę Hübscher (czyt. Hipszer) w 10 rocz. śm., Augusta Hübscher w 22 rocz. śm., ++ rodziców z obu stron.
9.oo Za ++ Stefanię i Karola Bimczok, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Barbarę i Rudolfa Baranek.
12.oo Za wstaw. MBNP w int. Janiny i Józefa Niemiec z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 20 września 2016 r. – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Pawła Chong Hasang Towarzyszy.

6.oo Za ++ Gizelę i Jana, ++ dziadków.
6.45 Za ++ Teresę Bujoczek, mężów Józefa Mańka i Jerzego Bujoczek.
7.3o Za + Elfrydę Nowara.
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za + Jerzego Ignasiak.
12.oo W int. Adama i Anety w 5 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 21 września 2016 r. – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

6.oo Za + Franciszka Fujarskiego.
6.45 W int. Danuty Korczyńskiej z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
7.3o Do Opatrz. Bożej w int. wnuka Sebastiana z podz. za otrzymane łaski z prośbą o całkowity powrót do zdrowia.
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo Za + Aleksandrę Piczonka.
12.oo W int. rodziny Płocica z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Św., błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. córki Aleksandry Iskra z ok. 18 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie.
18.3o W int. Ewy i Dariusza Warzecha z ok. 25 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie.

CZWARTEK – 22 września 2016 r. – Dzień powszedni.

6.oo Z prośbą o potrzebne łaski dla pracowników i właścicieli zakładu WIROMET.
6.45 Za + Włodzimierza Święch (int. od pracowników firmy „Castor”).
7.3o Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
8.oo Za ++ Cecylię Saładyga, męża Józefa, Maksymiliana i Wiesława Dworok, ++ z rodziny.
9.oo Za + Józefa Król (int. od sąsiadów).
12.oo W int. Róży Swadźba z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. Marcina Kuźnik z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie.

PIĄTEK – 23 września 2016 r. Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45 Za + Ryszarda w 30 rocz. śm.
7.3o W int. Edwarda Wilk z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB. (TE DEUM).
8.oo Za + Bronisławę Maksymiuk w 2 rocz. śm., ++ z rodzin Maksymiuk, Mrozek, Domański.
9.oo Za ++ Józefa Piguła, Józefa i Jadwigę Lekki, Józefa i Krystynę Baran oraz rodziców z obu stron.
12.oo W int. Eryki Wrzodek z ok. 75 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie.
14.oo Ślub Rzym.: Justyna Korzekcja – Tomasz Cop.
15.oo Ślub Rzym.: Karolina Jarzmik – Dawid Jasiński
16.oo Ślub Rzym.: Joanna Ratuszniak – Robert Wiącek.
18.3o W int. o. Linusa z okazji imienin zakonnych.
18.3o Za + Jerzego Kosieckiego w 20 rocz. śm., ++ z rodziny Kosieckich.

SOBOTA – 24 września 2016 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za ++ Martę Pilawa i Małgorzatę Klos.
6.45 W int. o. Gerarda z ok. imienin zakonnych.
7.3o W int. Rafała Wójcika z ok. 18 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, opiekę MB i zdrowie.
8.oo W int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
9.oo Zbiorowa za żyjących.
18.3o W int. Katarzyny i Krzysztofa Skrzydło z ok. 10 rocz. śl., oraz dzieci Hanny i Piotra z podz. za otrzymane łaski z prośbą o wzrost wiary, łaskę zdrowia i opiekę MB.
18.3o Panewnicki wieczór uwielbienia,

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 września 2016 r.

5.3o Za ++ rodziców Teodora i Elżbietę Cebula, Jerzego i Marię Komander, o. Innocentego OFM, Martę Stroba.
6.3o W int. parafian.
8.oo Za ++ Klarę i Franciszka Mendrys, siostrę Emilię.
9.3o Za ++ rodziców Janinę i Juliana Płonka, brata Aleksandra.
10.3o GROTA: W int. Władysławy i Edwarda z ok. 55 rocz. śl. oraz Marzeny i Tomasza z ok. 18 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla całej rodziny.
11.oo W int. o. Kleofasa z ok. imienin zakonnych.
12.3o Do NSPJ za wstaw. MB w int. Zbigniewa z ok. 80 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia.
14.oo Roczki.
16.3o Za ++ Jadwigę Cepa w 1 rocz. śm., męża Stanisława, syna Eugeniusza.
18.3o Za ++ siostrę Annę i Magdalenę Goralczyk, Stanisława Piekarskiego, Józefa Iskrę, rodziców z obu stron.
20.oo Za ++ mamę Eleonorę w 4 rocz. śm., ojca Adolfa.