15 – 22 października 2017

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 października 2017 r.

5.3o W int. parafian.
6.3o Za ++ Amalię i Czesława Mendrys.
8.oo Za + Wojciecha Kowalczuka, ++ rodziców.
8.oo Za + Stanisława Zwolaka (greg. 15)
9.3o W int. Dariusza Pogner z ok. 54 rocz. ur. oraz Moniki i Jacka Nobis z ok. 21 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
11.oo W int. Grażyny Dyoniziak z ok. 35 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże.
12.3o Za + Mieczysława Laska w 1 rocz. śm.
14.oo Chrzty.
16.3o W int. Macieja Jekel z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o Za + Mariana Filipczyka w 2 rocz. śm. ++ z rodziny.
20.oo W int. Daniela z prośbą o łaskę nawrócenia.

PONIEDZIAŁEK – 16 października 2017 r. – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.

6.oo W int. Zofii i Henryka z ok. 30 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
6.45 Za + Leokadię Wawro (int. od Stanisławy Walus z córką i zięciem).
7.3o Za + Tomasza Bosak.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 16)
8.oo Za + Adama Nawrockiego w 7 rocz. śm.
9.oo W int. Marii Nobis z ok. 77 rocz. ur. oraz Moniki Nobis z ok. 46 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
12.oo W intencjach polecanych za wstaw. św. Jana Pawła II.
18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 17 października 2017 r. – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

6.oo W int. Marii i Władysławy oraz córki Izabeli z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
6.45 Za ++ Annę Krzywoń.
7.3o Za ++ tatę Edwarda Mocoń, siostrę Kazimierę Bęben, brata Ryszarda, szwagra Jana Konefał.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 17)
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za + Annę Wyrwich w 2 rocz. śm.
12.oo Za ++ Gertrudę Karch, rodziców Jadwigę i Pawła Kasza.
18.3o W int. o. Ignacego z ok. imienin zakonnych.

ŚRODA – 18 października 2017 r. – Święto św. Łukasza, Ewangelisty.

6.oo W int. Sylwii i Ireneusza Hutek z ok. 25 rocz. śl. oraz całej rodziny z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
6.45 Za + Elżbietę Płonka w 27 rocz. śm.
7.3o Za ++ Teresę Noga w 3 rocz. śm., jej rodziców i rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 18)
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo Za ++ Jana Skulik w 4 rocz. śm. i Teresę Rutkowską w 4 rocz. śm.
12.oo W int. Agnieszki z prośbą o łaskę nawrócenia.
18.3o W int. Anny i Krzysztofa z ok. 10 rocz. śl. oraz w int. córek Mileny i Laury z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. lekarzy i służby zdrowia.

CZWARTEK – 19 października 2017 r. – Wspomnienie św. Piotra z Alkantary, prezbitera.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.
6.45 Za + Stanisława Zamora.
7.3o Za + Jana Chudzik w 20 rocz. śm., ++ rodziców z obu stron.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 19)
8.oo W int. Jerzego Napierała z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże oraz łaskę uzdrowienia duszy i ciała.
9.oo W int. Krystyny z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i dary Ducha Św. (TE DEUM)
12.oo Za ++ rodziców Gertrudę i Wilhelma Jasny, brata Jerzego, siostrę Janinę Dzioba, ++ z rodziny z obu stron oraz rodziny Nawrot.
18.3o Za ++ Jadwigę Krzyk we wspomnienie 90 rocz. ur., męża Jana w 7 rocz. śm., pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18.3o Za + Helenę Maroszek ++ rodzeństwo (int. od sąsiadów)

PIĄTEK – 20 października 2017 r. – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45 Za ++ rodziców Joannę i Aleksandra Korczyńskich oraz brata Jacka.
7.3o Za + Sylwestra Licheckiego w rocz. śm.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 20)
8.oo Za + Piotra Henczyca.
9.oo Za ++ mamę Annę Bałdys, rodziców i rodzeństwo, szwagra Karola, syna Dawida.
12.oo Za + Jerzego Lipa, ++ rodziców.
17.oo Msza św. szkolna.
18.3o Za + Jolantę Schabowską.
18.3o Za + Andrzeja Primus w 30 dniu po śm.

SOBOTA – 21 października 2017 r. – Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.

6.oo Za + brata Andrzeja, ++ rodziców.
6.45 Za + Tomasza Kozik, ++ z rodziny.
7.3o Za + Klarę Mrowiec w rocz. śm.
7.3o Za + Stanisława Zwolaka (greg. 21)
8.oo Do Opatrz. Bożej za wstaw. MB Często. w int. dziękczynno- błagalnej z ok. jubileuszu 60- lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla mieszkańców, zarządu, rady nadzorczej, działaczy i rady osiedli oraz pracowników z rodzinami.
9.oo Zbiorowa za żyjących.
12.oo W int. Klary Ledwoń z ok. 2 rocz. ur. oraz Huberta Ledwoń z ok. chrztu św.
13.oo Ślub Rzym.: Ewa Labus – Adrian Janusz.
18.3o Za ++ Ernę Bargieł w 10 rocz. śm., Eugeniusza Wiertelorz w 10 rocz. śm., ++ rodziców.
18.3o Za + męża Stanisława Walawender w 30 dniu po śm. oraz rodziców z obu stron.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 października 2017 r.

5.3o Za wstaw. MBNP w int. Marii Grzesica z ok. ur. z prośbą o potrzebne łaski.
6.3o Za ++ Genowefę i Włodzimierza Rayss.
8.oo W int. parafian.
8.oo Za + Stanisława Zwolaka (greg. 22)
9.3o W int. Danuty Dragon z ok. 60 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
11.oo Za + Cecylię Piecyk w 10 rocz. śm.
12.3o Za ++ Rozalię i Władysława Dulkiewiczów, Helenę, Jana, Kazimierza Jamrozik, ++ z rodziny z obu stron.
14.oo Roczki.
16.3o Za ++ szwagierki Jadwigę Wrzosek w 1 rocz. śm. oraz Irenę Bareja w 6 miesiącu po śm.
18.3o Za + Bolesława Opołka.
20.oo W int. Karoliny Majewskiej z ok. 22 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę MB Fat.