Kawiarenka i aula

KAWIARENKA PARAFIALNA i AULA ŚW. FRANCISZKA

kawiarenka-parafialna

Od 1 lutego 2014 roku rozpoczęliśmy aktywną działalność w Kawiarence Parafialnej. Codzienna stała godzina otwarcia umożliwia parafianom korzystanie z gościny. Można tu umówić się ze znajomymi i porozmawiać przy kawie, można przyjść i wypożyczyć książkę z biblioteki parafialnej i przy okazji poczytać na miejscu. Kawiarenka może pomieścić 40 osób (stoliki 4- i 6-osobowe). Posiada też dostęp do sieci Wi-Fi.

Dzieci i młodzież mogą korzystać z darmowych korepetycji, które prowadzą nauczyciele-wolontariusze.

Kawiarenka czynna jest:

•  od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-18:00
  •  w soboty w godzinach 12:00-15:00
  •  w innych godzinach – w zależności od potrzeb i organizowanych spotkań.

Kawiarenka w nowej formie daje wiele różnych możliwości. Jest również zapleczem dla Auli św. Franciszka, w której odbywają się projekcje filmów, koncerty, zabawy, sympozja, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi. Aula dysponuje 180 miejscami siedzącymi i profesjonalnym zapleczem technicznym (scena, ekran, projektor, system nagłośnienia).

aula-1

aula-2

aula-3

Wszystkie sprawy związane z korzystaniem z Kawiarenki Parafialnej i Auli św. Franciszka należy uzgadniać bezpośrednio z kierownikiem – panią Iloną Wilaszek:

telefonicznie: 32 252 44 71 (w godzinach pracy Kawiarenki)

mailowo: iwilaszek@wp.pl

Biblioteka Parafialna czynna jest w środy od 16:00 do 18:00.  Bibliotekę prowadzi Anna Szyga.

Kontakt z Biblioteką:

Bezpłatne porady prawne dla osób niezamożnych udzielane są we wtorki w godz. 16:00-18:00.

Zajęcia szachowe dla dzieci odbywają się w środy w godz. 15:00-17:00 i w piątki w godz. 17:00-18:00.