Panewnickie Wieczory Uwielbienia

PANEWNICKIE WIECZORY UWIELBIENIA

„Chwalcie go na głośnych trąbach, Chwalcie go na harfie i cytrze! Chwalcie go bębnem i pląsaniem, Chwalcie go na strunach i na flecie! Chwalcie go na cymbałach dźwięcznych, Chwalcie go na cymbałach głośnych!” Psalm 150, 3
Wieczory Uwielbienia to inicjatywa, która zrodziła się w naszych sercach z pragnienia uwielbianie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Modlitwa uwielbienia jest najbardziej bezinteresowną formą modlitwy, ponieważ jest skoncentrowana tylko i wyłącznie na Jego Świętej obecności pośród nas. Na dalszy plan schodzą nasze codzienne troski, bo wiemy, że On się sam o nie zatroszczy. Podczas tej modlitwy jednoczymy się z Bogiem, otwierając się na Jego wolę. Oddajemy Bogu swoje życie, aby to On je prowadził. Gdy wychwalamy Pana, zostajemy napełnieni Jego radością. To szczególny czas, w którym muzyka uwielbienia przeplata się ze Słowem Bożym i modlitwą.
Panewnickie Wieczory Uwielbienia obywają się cyklicznie w Bazylice Panewnickiej od 2013 roku. I z roku na rok nasze uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie zbliża nas do Boga. Wieczory Uwielbienia to nasze osobiste spotkanie twarzą w Twarz z naszym Zbawicielem. To czas przebudzenia i czas odnowienia, czas uwolnienia i uzdrowienia, to czas nowej nadziei. Czas głoszenia z mocą Słowa Boga i czas świadczenia o tym, że On żyje.

Najbliższe wydarzenia:

• XXXIII PWU 13.01.2024 r.
  • XXXIV PWU 23.03.2024 r.
  • XXXV PWU 18.05.2024 r.

Panewnickie Wieczory Uwielbienia kliknij!