Nauki przedślubne

Aula św. Franciszka w Domu Parafialnym przy bazylice Franciszkanów w Panewnikach,
ul. Związkowa 20.

Na nauki przedślubne obowiązują wcześniejsze zapisy, które są jedynie możliwe przez stronę: narzeczenikatowicka.pl
• Nauki głoszone są przez cztery kolejne dni; od środy do soboty w godz. 19:00-21:00, oraz w sobotę od 9.00 – 12.00.
• Narzeczeni, którzy wezmą udział we wszystkich spotkaniach, otrzymują zaświadczenia.
• Koszt materiałów, które otrzymują narzeczeni, wynosi 80 zł. Płatne przelewem, bądź na miejscu w dniu rozpoczęcia nauk.
• Przyjeżdżający samochodami pozostawiają je na parkingach wokół bazyliki – nie podjeżdżamy pod dom parafialny.

NAUKI PRZEDŚLUBNE WRAZ Z DNIEM SKUPIENIA w 2024 r.

21.02. – 24.02.2024

17.04. – 20.04.2024

18.09. – 21.09.2024

13.11. – 16.11.2024

Dodatkowe informacje:

• Najlepiej wybierać miejsce najbliżej zamieszkania.
  • Z naukami przedślubnymi związany jest również Dzień Skupienia, który odbywa się na końcu czwartego dnia nauk (w sobotę).