Msze Święte

W niedziele i uroczystości:
  • 5:30
  • 6:30
  • 8:00
  • 9:30
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 18:30
  • 20:00

(Od maja do września przy grocie o 10:30)

W dni powszednie:
  • 6:00
  • 6:45
  • 7:30
  • 8:00
  • 9:00
  • 12:00
  • 18:30
Msze święte w inne dni

Spowiedź

W bazylice:
Poniedziałek - piątek

9:30 - 12:00
15:00 - 17:30

Sobota

9:30 - 12:00

W krypcie bazyliki:
codziennie podczas
wszystkich mszy św.
W soboty

15:00 - 19:00

w niedziele:

5:30 - 14:30
16:00 - 20:30

Więcej szczegółów
Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Przygotowanie do komunii

Przygotowanie do pierwszej Komunii św. i wczesnej Komunii św. w roku katechetycznym 2018/19

 

Wczesna Komunia Święta

Katecheza:

I rok przygotowania:    poniedziałek, godz. 17:00
II rok przygotowania:   wtorek, godz. 17:00

I i II rocznik:

Dni skupienia dla rodziców dzieci pierwszego i drugiego roku formacji:

27 października 2018 r.
15 grudnia 2018 r.
9 lutego 2019 r.
13 kwietnia 2019 r. (przed Niedzielą Palmową)

Rozpoczęcie spotkania: godz. 9:30 w Domu Parafialnym, w programie: konferencja, agapa, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź oraz Eucharystia.

W ramach formacji obowiązuje udział w Mszy św. w pierwsze czwartki miesiąca o godz. 17:00.

II roczniki:

Próby przed Komunią Świętą:

29.04.2019 r. (poniedziałek) – godz. 16:00
01.05.2019 r. (środa) – godz. 16:00

Spowiedź + agapa:

02.05.2019 r. (czwartek) – godz. 13:00

Uroczystość wczesnej Komunii Świętej:

03.05.2019 r. – godz. 9:30

 Pielgrzymka:

18.05.2019 r. (sobota)

I rocznica wczesnej Komunii Świętej:

19.05.2019 r. (Niedziela) – godz. 11:00

 

Pierwsza Komunia Święta

Spotkania formacyjne dla dzieci w ramach Mszy Św. w każdy piątek o godz. 17:00.

Poświęcenie pamiątek komunijnych:

05.10.2018 r. – poświęcenie różańców (I piątek miesiąca)
07.12.2018 r. – poświęcenie medalików (I piątek miesiąca)
08.02.2019 r. – poświęcenie skarbczyków (II piątek miesiąca)
05.04.2019 r. – poświęcenie świec (I piątek miesiąca)

Spotkania formacyjne dla wszystkich rodziców:

12.11.2018 r. (poniedziałek)
04.02.2019 r. (poniedziałek)
01.04.2019 r. (poniedziałek)

Aula św. Franciszka, Dom Parafialny, godz. 18:00

Próby przed I Komunią Świętą:

godz. 19:00, zbiórka przed furtą klasztorną

  • SP 34, Elementarz i inne szkoły:

29.04.2019 r. (poniedziałek)

30.04.2019 r. (wtorek)

  • SP 67 i 9:

06.05.2019 r. (poniedziałek)

07.05.2019 r. (wtorek)

 Spowiedź: 

  • SP 34, Elementarz i inne szkoły:

04.05.2019 r. (sobota)

I grupa – 13:00

II grupa – 14:00

  • SP 67 i 9:

11.05.2019 r. (sobota)

I grupa – 13:00

II grupa – 14:00

Uroczystość I Komunii Świętej:

  • SP 34, Elementarz i inne szkoły:

Niedziela, 05.05.2019 r., godz. 9:30

  • SP 67 i 9:

Niedziela, 12.05.2019 r., godz. 9:30

Nabożeństwo popołudniowe:

w dzień I Komunii w Niedzielę o godz. 15:00 (wszystkie klasy)

Pielgrzymka:

18.05.2019 r. (sobota)

I rocznica Komunii Świętej:

19.05.2019 r. (Niedziela) – godz. 9:30