19 – 26 kwietnia 2020

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 kwietnia 2020 r. –
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

5.3o W int. parafian.
6.oo Za ++ tatę Józefa i brata Piotra.
8.oo Za ++ Helenę i Józefa Synowiec, Urszulę Pietrek, Bronisławę, Gertrudę i Romana Hadamiec.
8.oo Za + Zofię Żmuda (greg. 18)
9.3o Za ++ Agnieszkę Stolarczyk w 1 rocz. śm., męża Jana, syna Andrzeja.
9.3o Za + Danutę Rożek w 15 rocz. śm.
11oo W int. Elżbiety Rokita z ok. 60 rocz. ur. oraz Czesława Rokita z ok. 65 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
11.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg. 18)
12.3o W int. Martyny Dębińskiej z ok. 18 rocz. ur. z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
14.oo Chrzty.
16.3o Za ++ Zygmunta i Barbary Biel w 25 rocz. śm.
18.3o Za ++ Krystynę Wróbel w 5 rocz. śm., męża Mieczysława, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
20.oo Za ++ Walburgę i Mariana Kuczek.

PONIEDZIAŁEK – 20 kwietnia 2020 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za + Helenę Dziubany (int. od. brata Stanisława z żoną Anną i rodziną z Makowa Podhalańskiego).
6.45 Intencja przebłagalna za grzechy Agaty i Ireneusza z prośbą o Mił. Boże, łaskę czystej miłości na wzór św. Franciszka i Klary oraz uzdrowienie za wszystkich zranień.
7.3o Za ++ Urszulę i Annę Bochm, Monikę Jarecką.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 19)
8.oo Za + Annę Wojcieh- Wołowiec.
9.oo Za ++ Stefanię i Michała Wojciechowskich, Ryszarda i Waldemara.
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg. 19)
12.oo W int. Polskiego Klubu „Ruch” w Chajdukach i jego sympatyków w 100 rocz. powstania oraz + Stanisławę we wspomnienie 100 rocz. ur.
18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 21 kwietnia 2020 r. – Dzień powszedni.

6.oo W int. rodziny Bartoszek.
6.45 Za ++ Katarzynę Skowronek w 7 rocz. śm., Edwarda i Zbigniewa Skowronek.
7.3o Za ++ Joannę i Aleksandra Korczyńskich, brata Jacka.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 20)
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za + Lecha Krzywdzińskiego (int. od żony)
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg. 20)
12.oo W int. ks. Jacka Niesyto z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. br. Konrada z ok. imienin zakonnych.

ŚRODA – 22 kwietnia 2020 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za + Helenę Dziubany (int. od Jadwigi i Stanisława Biel z rodziną z Białki)
6.45 Za ++ rodziców Małgorzatę i Brunona Gawlyta, brata Eugeniusza Gawlyta, siostrzeńca Roberta Pawelczyk.
7.3o W int. Anny Jakubowskiej.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 21)
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo Za ++ Stanisława Piekarskiego, siostrę Annę, Magdalenę, Hannę Góralczyk, Józefa Iskra, rodziców z obu stron.
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg .21)
12.oo Za ++ Stanisławę i Lucjana Koziak, Marię i Franciszka Ruszaj w rocz. śm., Stanisławę i Marię.
18.3o Za ++ Bogusława Rządkowskiego i Andrzeja Machel w 30 dniu po śm., ++ z rodzin Rządkowskich, Machel, Pieprz.

CZWARTEK – 23 kwietnia 2020 r. – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Głównego Patrona Polski.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże Bł. dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.
6.45 Za ++ Stanisława, Monikę Bitner, syna Kryspina, rodziców.
7.3o W int. Stanisława Wesenfeld w 82 rocz. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 22)
8.oo Za ++ syna Rafała w 1 rocz. śm., siostrę Gabrielę w 2 rocz. śm., mamę Magdalenę w 3 rocz. śm., ojca Ernesta, brata Ernesta oraz dusze w czyśccu cierpiące.
9.oo Do Opatrz. Bożej w int. Anny Maruszczyk z podz. za 80 lat życia z prośbą o błog. Boże dla całej rodziny.
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg .22)
12.oo W int. Jerzego Tysiąc z ok. 70 rocz. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. Alicji Zimoch z ok. 18 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

PIĄTEK – 24 kwietnia 2020 r. – Wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen,
prezbitera i męczennika.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45 W int. ks. Antoniego z prośbą o błog. Boże.
7.3o W int. Agaty i Piotra z prośbą o potrzebne łaski i szczęśliwe rozwiązanie.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 23)
8.oo Za + Łucję Żogała w 1 rocz. śm.
9.oo Za ++ Eugenię Szczepanek w 2 rocz. śm. i Stanisława Szczepanek w 19 rocz. śm.
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg .23)
12.oo Za + żonę Jolantę Wieczorek w 10 rocz. śm.
18.3o W int. Ilony i Marka z ok. rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.

SOBOTA – 25 kwietnia 2020 r. – Święto św. Marka, Ewangelisty.

6.oo W int. Ireny Madej z prośbą o powrót do zdrowia i opiekę MB.
6.45 W int. br. Marka z ok. imienin zakonnych.
7.3o W int. Antoniego, Marii i Elżbiety z ok. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
7.3o Za + Zofię Żmuda (greg. 24)
8.oo Za ++ Eufemię Politaj w 2 rocz. śm., Edwarda Politaj, ++ z rodziny.
9.oo Zbiorowa za żyjących.
9.oo W int. Mariusza Wawro z ok. 60 rocz. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
9.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg .24)
12.oo W int. Alicji i Mariusza Wieczorek z ok. 30 rocz. śl. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
18.3o W int. Doroty i Jerzego Mendrys z ok. 55 rocz. śl., wnuczki Sylwii Mazurek z ok. ur., Patrycji i Kamila Kisielińskich
w 5 rocz. śl., córki, syna, wnuków i rodziny.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 kwietnia 2020 r.

5.3o Za + Kazimerza Dygoń we wspomnienie ur. i rocz. śm.
6.3o W int. parafian.
8.oo Za ++ rodziców Marię, Wiktora Pol, szwagra Andrzeja Oszek.
8.oo Za + Zofię Żmuda (greg. 25)
9.3o Za + Józefa Kraj (int. od sąsiadów).
11.oo W int. Jerzego Wolny z ok. 70 rocz. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
11.oo Za + Zygmunta Bochenek (greg. 25)
12.3o W int. Ilzy z ok. 80 rocz. ur. i całej rodziny z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
12.3o W int. Piotra Drozd z ok. 50 rocz. ur. i całej rodziny z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę MB.
14.oo Roczki.
16.3o Za + Irenę Wiecha w 3 rocz. śm.
18.3o Za ++ rodziców Stefanię i Edwarda Pisula, Władysławę, Władysława i Martę Szeliga.
20.oo Za ++ Marię, Ludwika i Ignacego Mendrys.