24 września – 1 października 2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 września 2017 r.

5.3o Za + Jana Spyra.
6.3o Za + Jana Spyra.
8.oo Za ++ Józefa i Marcjannę Gazda.
8.oo Za + Ludwika Niemca (greg. 24)
9.3o W int. Katarzyny i Jacka z ok. 15 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
10.3o GROTA: Za ++ Józefa Bula, rodziców Jadwigę i Adolfa Biela, Jadwigę, Elżbietę, Augustyna Biela, ++ z pokrewieństwa.
11.oo W int. o. Gerarda z ok. imienin zakonnych.
12.3o W int. Marii i Zygmunta Rutkowskich z ok. 55 rocz. śl. oraz 80 rocz. ur. Zygmunta z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB. (TE DEUM)
14.oo Roczki.
16.3o W int. Jadwigi Kozubek z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże. (TE DEUM)
18.3o W int. parafian.
20.oo Za + Bartosza Engel w 2 rocz. śm. (int. od żony, rodziców i teściów).

PONIEDZIAŁEK – 25 września 2017 r. – Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.

6.oo Za + Jerzego Majcher (int. od znajomych).
6.45 Za + Eugenię Rutka (int. od syna Krzysztofa, córki Katarzyny i wnuków z rodzinami).
7.3o Za ++ rodziców Różę i Antoniego Adamus, ich synów Andrzeja i Krzysztofa, córkę Joannę, synową Krystynę.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 25)
8.oo Za + Edwarda Kita.
9.oo Za ++ Józefa Piguła, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Leki i Baron.
12.oo Za ++ Ewę Cofała, rodziców i siostrę.
18.3o W int. o. Kleofasa z ok. imienin zakonnych.
18.3o W int. o. dk Władysława z ok. imienin zakonnych.

WTOREK – 26 września 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo Za ++ o. Januarego OFM i o. Tycjana OFM (int. od rodziny Czerwiakowskich).
6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
7.3o W int. Katarzyny, Anny i Joanny z prośbą o potrzebne łaski, błog. Boże, opiekę MB i dary Ducha Św.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 26)
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za ++ Genowefę i Andrzeja Pielorz oraz ich rodziców.
12.oo Za + Kazimierza Myśliwiec, ++ z rodziny.
12.oo Za + Michała Smaczny 30 dniu po śm.
18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 27 września 2017 r. – Wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.

6.oo W int. Anny i Andrzeja Wielguckich z ok. 37 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie.
6.45 Za + Henryka Eliasz w 2 rocz. śm.
7.3o Za ++ rodziców Annę i Karola Kąkol, Henryka Czech.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 27)
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo W int. mamy Barbary i brata Marcina z ok. ur. z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
12.oo Za wstaw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w int. Laury Sroka z ok. 18 rocz. ur. z prośbą o siłę w cierpieniu, opiekę MB oraz wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.
18.3o W int. Anny i Leszka z ok. 35 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże.

CZWARTEK – 28 września 2017 r. – Wspomnienie św. Wacława, męczennika.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.
6.45 W int. Marka Mrowiec z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
7.3o Za + Bronisławę Maksymiuk w 3 rocz. śm., ++ z rodzin Maksymiuk, Mrozek, Domański.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 28)
8.oo Za ++ męża Stefana Parysz, rodziców, teściów, brata Zygfryda Kędzior, ++ z rodziny.
9.oo W int. Mirosławy i Tomasza z ok. rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i dary Ducha Św.
12.oo W int. Danuty Buchcik z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Św. i opiekę MB dla całej rodziny.
18.3o Za + Henryka Pala w rocz. śm.

PIĄTEK – 29 września 2017 r. – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

6.oo Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6.45 Za + S.M. Inviolatę Korzec.
7.3o Za + o. Tycjana Zgraji OFM.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 29)
8.oo Za ++ żonę Ewę Dzięcioł 13 rocz. śm., rodziców Apolonię i Walentego, brata Eugeniusza Dzięcioł, teściów Małgorzatę i Alfonsa, brata Helmuta Bielowskiego.
9.oo W int. Rodziny Radia Maryja.
12.oo Za ++ męża Zbigniewa Lew w 1rocz. śm., rodziców z obu stron, siostrę Barbarę, brata Andrzeja.
18.3o W int. o. Archanioła z ok. imienin zakonnych.
18.3o W int. Gabrieli Pluta z ok. 60 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.

SOBOTA – 30 września 2017 r. – Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i
doktora Kościoła.

6.oo Za + Zbigniewa Dylewskiego w 10 rocz. śm.
6.45 Za + Teresę Proszowską (int. od inkasentów i ochrony).
7.3o Za + Lidię Maślanka.
7.3o Za + Ludwika Niemca (greg. 30)
8.oo Za + Adama Ryguła.
9.oo Zbiorowa za żyjących.
12.oo W int. wolontariuszy, pracowników i podopiecznych Hospicjum św. Franciszka w Katowicach z ok. 30-lecia istnienia, z podz. za otrzy. Łaski z prośbą o dalsze Błog. Boże i opiekę Matki Bożej.
13.oo Ślub Rzym.: Sara Matejczuk – Kamil Kareta.
14.oo Ślub Rzym.: Martyna Pniak – Jerzy Szuster.
15.oo Ślub Rzym.: Patrycja Mazur – Adrian Kisiel.
18.3o Za ++ Genowefę Radzicką w 3 rocz. śm. i męża Stanisława.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 października 2017 r.

5.3o Fundacyjna za zmarłych.
6.3o W int. wszystkich spowiedników.
8.oo Za + Tadeusza Setlak.
8.oo Za + Stanisława Zwolaka (greg.)
9.3o Za wszystkich adorujących Najświętszy Sakrament oraz o rozwój dzieła adoracji w Panewnikach i na całym świecie.
11.oo W int. o. Syracha z ok. imienin zakonnych.
11.oo W int. o. Remigiusza z ok. imienin zakonnych.
11.oo W int. małżonków Doroty i Eugeniusza z ok. 50 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB. (TE DEUM)
12.3o W int. Urszuli i Augusta Bijok z ok. 50 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MB na dalsze lata życia. (TE DEUM)
14.oo Chrzty.
16.3o W int. Elżbiety i Ignacego Cyrulik z ok. 50 rocz. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę MB.
18.3o Za + Jerzego Wyciślik w 15 rocz. śm.
20.oo W int. parafian.