26 listopada – 3 grudnia 2017

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 listopada 2017 r. –
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

5.3o Za ++ Stanisławę, Lecha w 17 rocz. śm., Mariannę i Kazimierza Przytulskich.
6.3o W int. Barbary i Jacka z ok. 20 rocz. śl. oraz córki Eweliny z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
8.oo Za ++ Ernestynę Rudzką i Engelberta Ledwoń, ++ z rodziny.
8.oo Za + o. Januarego Wolnika (greg. 26)
9.3o Za + męża Andrzeja Chlęch (int. od rodziny).
11.oo Za ++ Józefa Wdzięcznego w 20 rocz. śm., rodziców z obu stron, brata Rudolfa i Gerarda, siostrę Elżbietę.
12.3o Za wstaw. MBNP w int. Barbary i Eryka Pol z ok. 50 rocz. śl. oraz 70 rocz. ur. Barbary z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB. (TE DEUM)
14.oo Roczki.
16.3o Za ++ brata Franciszka w 1 rocz. śm., rodziców Szczepana i Martę Krzętek.
18.3o Za ++ Piotra Tomeckiego w 5 rocz. śm., rodziców z obu stron, Agnieszkę i Władysława, Emilię i Alojzego Muszalik.
20.oo W int. parafian.

PONIEDZIAŁEK – 27 listopada 2017 r. – Wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera.

6.oo Za + matkę chrzestną Anielę.
6.45 Do NSPJ za wstaw. MB Fat. w int. syna Macieja, córki Agaty, jej męża Michała oraz wnuków Klary i Jacka z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże.
7.3o W int. Agnieszki Klimowicz z ok. 18 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę MB.
7.3o Za + o. Januarego Wolnika (greg. 27)
8.oo Za ++ rodziców Marcjannę i Józefa Gazda, Stanisława, siostrę Halinę, bratanicę Edytę.
9.oo Za + Lidię Marek.
12.oo Za ++ Elżbietę Górską w 1 rocz. śm., męża Henryka, córkę Judytę, rodziców z obu stron.
18.3o Zbiorowa za zmarłych.

WTOREK – 28 listopada 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo W int. Jana, Brygidy i Rafała Broncel z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
6.45 Msza św. wynagradzająca z prośbą o potrzebne łaski w int. Jana oraz w int. Panu Bogu wiadomej.
7.3o W int. Ewy z podz. za otrzymane łaski z prośbą o łaskę wiary, zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.
7.3o Za + o. Januarego Wolnika (greg. 28)
8.oo W int. czcicieli św. Antoniego.
9.oo Za ++ Annę i Maksymiliana Krupińskich.
12.oo Za ++ ks. Benedykta Woźnica w 1 rocz. śm., ks. Karola Heda i siostrę Kustodię.
18.3o Zbiorowa za żyjących.

ŚRODA – 29 listopada 2017 r. – Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego.

6.oo Za wstaw. MB Często. w int. męża Andrzeja z ok. 70 rocz. ur. oraz Emilii z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
7.3o Za ++ Adelę Tomsia w 25 rocz. śm., ++rodziców z rodziny: Tomsia i Spyrka.
7.3o Za + o. Januarego Wolnika (greg. 29)
8.oo Zbiorowa za zmarłych.
9.oo W int. Andrzeja z ok. 40 rocz. ur. z prośbą o błog. Boże i opiekę MB.
12.oo W int. Danuty i Andrzeja Grudzień z ok. 30 rocz. śl. oraz 50 rocz. ur. Danuty z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia. (TE DEUM)
18.3o Za + Michała Blokesz, ++ z rodziny.
18.3o Za ++ Leokadię Szalonek w 1 rocz. śm., Herberta Szalonek w 30 rocz. śm., ++ z rodzin Szalonek, Nowok, Swędzioł.

CZWARTEK – 30 listopada 2017 r. – Święto św. Andrzeja , Apostoła.

6.oo Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla pracowników, właścicieli i klientów Zakładów Mechanicznych „WIROMET” w Mikołowie.
6.45 W int. Andrzeja z ok. imienin z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.
7.3o Za + Sylwestra Klepek.
7.3o Za + o. Januarego Wolnika (greg. 30)
8.oo Za + Teresę Katarzyńską w 4 rocz. śm.
9.oo Za + Ernestynę Langer, ++ z rodziny.
12.oo Za ++ Andrzeja Dereszowskiego, Adelę Błaszczyńską, Władysława Wenc.
18.3o W int. o. Andrzeja z ok. imienin zakonnych.
18.3o W int. Kamila Nikel z ok. 18 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.

PIĄTEK – 1 grudnia 2017 r. – Dzień powszedni.

6.oo Fundacyjna za zmarłych.
6.45 Za + Natalię Pruhło.
7.3o Za + Janinę Fitał.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 1)
8.oo W int. czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
9.oo Za ++ Weronikę Czoik, męża Emanuela i córkę Ritę.
12.oo W int. Sylwestra Wrożyna z ok. 70 rocz. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia.
17.oo Msza św. szkolna – W int. Natalii Bernaś z ok. imienin.
18.3o Za ++ Bożenę Płaszczymąka w 14 rocz. śm.
18.3o W int. młodzieży.

SOBOTA – 2 grudnia 2017 r. – Wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, prezbitera.

6.oo W int. Felicji Stanchły z rodziną z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB.
6.45 Za + Mariannę Pasierbińską.
7.3o Za + Augusta Gierlotka w rocz. śm.
7.3o Za + Helenę Wątroba (greg. 2)
8.oo Zbiorowa za żyjących.
9.oo W int. żywych i zmarłych czcicieli Różańca Św. oraz o tryumf Niepokalanego Serca Maryi.
12.oo W int. 4 rocz. powstania Wieczystej Adoracji w Panewnikach.
13.oo Ślub Rzym.: Magdalena Jędrzejewska – Piotr Szkuta.
14.oo Ślub Rzym.: Zofia Pielorz – Mikołaj Hassa.
18.3o Za ++ męża Tadeusza Kułagowskiego w 12 rocz. śm., syna Mirosława, rodziców z obu stron i zięcia.
18.3o Za ++ Józefa i Otylię Chodźba, Jarosława, Stanisławę i Adama Wojtasik, Barbarę i Adama Motyl.

I NIEDZIELA ADWENTU – 3 grudnia 2017 r.

5.3o W int. parafian.
6.3o Za + Magdalenę Dańszczyk w 15 rocz. śm., męża Rudolfa, ++ z rodziny.
8.oo Za ++ rodziców Helenę i Józefa Krybus, córkę Krystynę i Czesławę.
8.oo Za + Helenę Wątroba (greg. 3)
9.3o Za ++ Antoniego Joniec w 2 rocz. śm., Dorotę Śpiołek.
11.oo Za ++ Józefa i Helenę Synowiec, siostrę Urszulę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.3o Za wszystkich adorujących Najświętszy Sakrament oraz o rozwój adoracji w Panewnikach i na całym świecie.
14.oo Chrzty.
16.3o Do Opatrz. Bożej w int. Adama Maj z prośbą o zdrowie i błog. Boże.
18.3o Za ++ Edwarda, Bronisławę, Halinę, Adama, Ziemowita Prokopowicz.
20.oo Za ++ Teresę i Władysława Woźniak.