Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Bierzmowania 2021/2022

Młodzież klas 8 i starszą, pragnącą przystąpić do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA w 2022 roku w naszej parafii, zapraszamy na indywidualne zapisy do grona kandydatów do bierzmowania. Będą się one odbywać w następujących terminach: 23 września od 17-18:30, 25 września od 10-11:30, oraz 29 września od 18-19. Zapisy przyjmowane będą w kawiarence domu parafialnego. Szczegóły przygotowania do bierzmowania znajdują się na stronie internetowej parafii.