Bieżące sprawy

Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się 12 października 2022 o godz 19:00

ZAPISY do grona kandydatów do bierzmowania na rok formacyjny 2022/2023 zostały zakończone. Nie ma już możliwości zapisów na ten rok formacyjny. Wszystkich niezapisanych chętnych zapraszamy za rok, szczegóły we wrześniu 2023 r.

Osoby zapisany przez formularz zgłoszeniowy do grona kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie inaugurujące formację. Tym spotkaniem będzie tzw.: „Qulturalne Bierzmowanie„. Jest to inicjatywa muzyczna, o której dowiesz się więcej klikając w link poniżej. Już dziś zarezerwuj sobie czas 12 października o godz 19:00 i przyjdź do auli św. Franciszka w domu parafialnym przy ul. związkowej w Katowicach Panewnikach.

Qulturalne Bierzmowanie