Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

br. Witosław Nowym Ministrem Prowincjalnym!

Dotychczasowy administrator naszej parafii br. dr Witosław J. Sztyk ofm został w środę 11 maja wybrany na Ministra Prowincjalnego naszej Prowincji zakonnej. Naszemu Dobremu Pasterzowi gratulujemy i wspieramy modlitwą. Z racji na wyżej wspomnianą funkcję br. Witosław nie będzie dalej pełnił funkcji administratora parafii. Do czasu powołania nowego proboszcza ZA WSZYSTKIE SPRAWY PARAFIALNE odpowiedzialny jest br. Radomir Buchcik ofm, wikariusz parafialny i katecheta. W razie potrzeby kontaktu prosimy o kontakt z br. Radomirem.