Bieżące sprawy

Godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie

Droga Siostro, drogi Bracie, zapraszamy do udziału w Ogólnoświatowym Łańcuchu Adoracji Najświętszego Sakramentu Dookoła Świata 20 listopada, w sobotę o godzinie 17.00. W naszej bazylice będziemy łączyć się duchowo z całym światem na uwielbieniu i dziękczynieniu Pana.
Już kolejny raz, w wigilię święta Chrystusa Króla jesteśmy z Panem Wszechświata by przeżywać odnawiającą i niewyczerpaną miłość Boga wobec ludzi.
W naszej adoracji łączymy się ze wszystkimi wiernymi, którzy w wielu miejscach świata ogłaszają Jezusa  PANEM i KRÓLEM PONAD ŚWIATEM.