Bieżące sprawy

Nasz Parafianin przyjął święcenia diakonatu: br. dk Olaf Sławomir Setlak ofm

Nasza Parafia przeżywała w sobotę 11 czerwca wielką radość, ponieważ pochodzący z niej br. dk Olaf Setlak ofm przyjął święcenia diakonatu w panewnickiej bazylice.

Niech Chrystus Najwyższy Kapłan i św. brat Franciszek będą dla Ciebie br. dk Olafie siłą na całe życie w stanie duchownym, do którego od dzisiaj należysz. W tym dniu święcenia diakonatu przyjął również br. dk Noe Majewski ofm, a święcenia prezbiteratu br. Pio Siury ofm oraz br. Czesław Sikora ofm. Zdjęcia z tej uroczystości możemy znaleźć na stronie Gościa niedzielnego.