Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Panewnicki Tydzień Rodziny 22-26.06.2022 r.

W dniach 22- 26 czerwca br., w Rzymie, odbywać będzie się X Światowe Spotkanie Rodzin. Jest to czas wspólnej modlitwy i spotkania rodzin katolickich z całego świata. Zainspirowani tym wydarzeniem, pragniemy także w naszej parafii zorganizować podobne spotkanie. Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodzin, małżonków, narzeczonych i młodzieży. Jest to czas dla Was, aby zgłębić piękno sakramentu małżeństwa oraz rodziny. Zapewniamy opiekę dla dzieci na czas trwania wydarzeń w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy ! 

Z franciszkańskim pozdrowieniem: Pokój i Dobro!
o. Tarsycjusz A. Niestrój OFM