OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.01.2023 r. – 29.01.2023 r.

1. ADORACJE PRZY ŻŁÓBKU

Trwają adoracje przy żłóbku Pana – przypominamy, że szczegółowy plan adoracji można znaleźć na plakatach i stronie internetowej parafii.
• W niedzielę 22 stycznia o godz. 14.00 Adoracja Apostolstwa Chorych; o godz. 16.30 Adoracja środowisk ikonopisarzy.
• W sobotę 28 stycznia o godz. 12.00 Adoracja osób niesłyszących i ich rodzin; o godz. 15.00 Adoracja Ekumeniczna; o godz. 18.30 XXVIII Panewnicki Wieczór Uwielbienia.
• W niedzielę 29 stycznia o godz. 16.00 Adoracja Legionu Maryi; o godz. 18.30 Adoracja Leśników RDLP Katowice.
• W poniedziałek 30 stycznia o godz. 18.30 Adoracja Górników.

2. ODWIEDZINY CHORYCH PARAFIAN

Odwiedziny chorych parafian odbędą się w środę, w czwartek i w piątek, od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłaszać przy furcie klasztornej.

3. KOLĘDOWANIE Z ZESPOŁEM „DE MISTAKE”

Zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem DE MISTAKE w przyszłą niedzielę 29 stycznia o godz. 15.00 do Bazyliki.

4. KANCELARIA PARAFIALNA

Kancelaria parafialna w czasie kolędowym i w czasie ferii (2.01.-2.02.2023) będzie czynna: poniedziałek, środa i piątek 16.00-18.00 oraz wtorek i czwartek 10.00-12.00

5. WYJAZD DO MEDJUGORJE

Lista na wyjazd do Medjugorje została zamknięta. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 lutego br. o godz. 17.00 w Starym Refektarzu, wejście od strony FODY.

6. RÓŻNE

• Zapraszamy do zwiedzania stajenki w Bazylice oraz ruchomego żłóbka i żywej szopki w ogrodzie klasztornym.

•  Dzisiaj kończymy odwiedziny duszpasterskie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, wspólną modlitwę, rozmowy, przyjazną atmosferę i złożone ofiary.