Msze Święte

Porządek Mszy Świętych

Spowiedź

Więcej szczegółów

Pętla indukcyjna

Ważna wiadomość dla osób z wadą słuchu.

Bazylika panewnicka, posiada tzw. pętlę indukcyjną.

Osoby z aparatem słuchowym siadając w rzędzie po lewej stronie kościoła, po przełączeniu aparatu słuchowego na cewkę telefoniczną T, będą słyszeć wszystko bez szumów i zakłóceń.

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Parafia Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP

Bieżące sprawy

Szpital w Tarnopolu

„Szpital w Tarnopolu”. Nasi bracia posługujący z Tarnopolu na Ukrainie współpracują z miejskim szpitalem, który przyjmuje rannych cywilów i wojskowych, głównie z Kijowa i okolic. Potrzebne są: opaski uciskowe hemostatyczne, antyseptyki (Braunol, Octenisept), materiały opatrunkowe, sterylne fartuchy chirurgiczne, pulsoksymetry, cewniki urologiczne, wenflony, itp. Zamówiliśmy to wszystko w hurtowniach medycznych. Prosimy także o Waszą pomoc. Wymienione rzeczy można zostawić na furcie klasztornej do wtorku wieczora, do godz. 19:30. W środę rano zostaną przewiezione do Tarnopola.